Rapidshare pomoc

Witam, posiadam internet 2mb, gdy ściągam coś z Rapidshare to mi ściaga przeważnie 215 kb/s ale nieraz to ściąga 100 kb/s i jeszcze tak że sie nieraz zacina ściaganie i po paru sekundach ściąga dalej ale juz z inna prędkością, czyli ściąganie nie jest wcale płynne, od czego to zależy ?

Od tego,że jak nie masz konta premium to tak właśnie się dzieje,są limity dla darmowego ściągania.

Hmm mam tak samo to chyba jakiś kolejny limit od RS :confused:

Średnio do godziny 16 lub czasem nawet 17 leci po maxie, po tych godzinach transfer potrafi sporo spaść żeby z powrotem przyśpieszyć tak po 24 lub około 1… wniosek taki żeby ściagać w godzinach kiedy jest max transfer. Obecna sytuacja jest lepsza bo przynajmniej nie trzeba czekać ponad godziny po pobraniu 100MB, teraz przy dużych plikach jest równe zaledwie 15 minut czekania.

Aha… a opłaca się kupić te konto premium ?? Na allegro widziałem za 28 zł konto na 30 dni warte to ?

Warto kupić jak sporo ściagasz ale nie z allegro… masz ziomka który może płacić paypal`em, bierz 3 innych, zróbcie zrzutkę i wykupcie na rok :).

albo możesz sobie kupić smsem określony limit pobierania danych: http://getfile.pl/

indepedente , nazwij temat konkretnie. Przeczytaj regulamin forum.