Rapidshare - problem z przerywającym downloadem

Witam!

Mam problem ze ściąganiem plików z rapidshare , mianowicie chodzi o to że dany plik ściąga mi się przez 10 sekund , następnie download się zatrzymuje na okres mniej więcej minuty i znów wraca do downloadu na 10 sekund . Jest tak w kółko . Macie może jakieś sugestie , czym jest to spowodowane?

Kup konto premium to będzie ściągał bez niespodzianek.

Witam!

Mam ze ściąganiem z Rapidshare inny problem,otóż jest jeden plik filmowy który nie idzie ściągnąć pobiera się normalnie,ale dosłownie na kilka kb.przed końcem staje pobieranie.Próbowałem IE 8,tam jest to samo na kilka kb.przed końcem pokazuje się komunikat “pobieranie pliku niemożliwe,gdyż limit czasu został przekroczony”.Nawiązując do postu “qwerty01” nie jest to chyba wina posiadania konta premium,do ściągania używałem wersji bezpłatnej różnica między nimi jest chyba tylko taka,że wersja free pobiera pliki wolniej i co pewien czas oraz jest limit dzienny na pobieranie.Może ktoś mi pomoże ,wskaże link być może jest to wina mojego komputera.Za pomoc będę zobowiązany.

wg opisu przemko mi to wygląda na mocno przeciążone serwery

Conamorek , free działa właśnie na takiej zasadzie. Ściąga pełna prędkością, chwila przerwy i znowu pełną prędkością. Między innymi dlatego większość przeglądarek ma problemy z ustaleniem poprawnej prędkości pobierania z RS.

Nawiązują jeszcze do mojego postu - czy nie możność ściągnięcia jednego pliku może być przyczyną przeciążenia serwera.Na" zdrowy rozum" gdyby był przeciążony serwer to by nie można było nic ściągnąć ?,ale może się mylę.Czy może to być wina np.uszkodzonego pliku

Jest to wina. Pobieranie bez konta premium wykorzystują mniejszą liczbę serwerów, które są przeciążone. Ilość premium jest większa i mniejsze jest ich obciążenie.

Conamorek , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.

Conamorek spróbuj użyć jakiegoś menadżera pobierania plików (jeżeli używasz przeglądarki internetowej) np jdownloader lub free rapid downloader i wtedy sprawdź czy problem będzie występował.