Rapidshare,problem z transferem

Od jakichś dwóch tygodni występuje u mnie problem ze stałym transferem na rapidshare.Jestem free userem :slight_smile: Ściągam dany plik a transfer staje co 5 sekund,ściągnie się trochę i dalej staje na 5 sekund.Próbowałem różnymi serwerami ale różnicy nie widzę.Wirusy w grę nie wchodzą bo dziś był reinstal systemu,zresztą zawsze mam czysto.Wy też macie podobnie? Jeśli tak to chyba to jest jakiś prezent dla free userów… :confused:

potwierdzam mam to samo xD

U nie jest to samo, więc wychodzi że Rapidshare wprowadził pewne ograniczenia dla free userów.

Chciałbym zaznaczyć, iż dzieje się to wyłącznie wieczorami (przynajmniej u mnie). W dzień idzie pełnym ogniem.

Są to ograniczenia dla free userów. W nocy i nad ranem ściąga się normalnie.W godzinach szczytu nie polecam ściągać

A kto jest waszym dostawą internetu?

Ja mam internet z neostrady (wole nie komentować…) i mam tak samo. Ściaga się przez 5 sek i potem tyle samo stoi… i przez takie coś pobiera się jakiś plik 2x dłużej… :evil:

Ja też mam neostradę,ale jak widzę to znaczenia nie ma.Czas się chyba powoli rozstawać z tym serwisem na rzecz hotfile.com albo storage.to bo teraz głównie na ten serwer są kierowane pliki (jakaś muzyka czy filmy) bo w ciągu dnia nic kompletnie się ściągnąć nie da,tzn da ale sami wiecie że to nurtujące,2 albo 3x wolniej plik się ściąga :slight_smile: