Rapidshare,zablokowane konto?

Kupiłęm wczoraj konto na Rapidshare,od niby zaufanej osoby,duzo komenatrzy,duzo pozytywów…a tu klops,chący dzisiaj zlogowac sie mam komunikat na dole

Fraud-Detection, Account xxxxxx83: This account is closed because PayPal has frozen your payment or you have raised a dispute.

Zablokowane?

Po prostu konto było utworzone za pomocą punktów i teraz Rapid chce żebyś kupił je normalnie za kase systemem PayPal

Lalamido :

Gdzie jest napisane ze “Rapid chce żeby kupił normalnie za kase”? Tłumaczenie wygląda tak:

Wykryto oszustwo, konto xxxxxx83:Konto jest zamknięte, ponieważ PayPal zamroził twoją płatność lub są jakieś watpliwosci.

jeżeli to było konto kupowane u tomaszk83 na allegro możesz od razu prosić go o zwrot kasy. 3 konta po kolei mi dawał i 3 razy to samo info co u Ciebie. niestety konto na początku działało przez parę dni więc zdążyłem wystawić mu pozytywa jak myślę wiele osób zrobiło dokładnie tak samo. tak czy inaczej kaskę oddał ale trochę czasu straciłem…

nigdzie nie napisałem że to jest tak dokładnie napisane tylko jaki jest problem oraz lekarstwo na to

Rapid teraz się wycwanił i nie zawsze akceptuje inne konta utworzone w systemie punktów :frowning:

sprzedający mi konto twierdził że to wina PayPal’a znaczy coś rąbało z jego płatnościami… cóż jedyne rozsądne rozwiązanie to zarządanie zwrotu pieniędzy i ew. zakup samemu konta bezpośrednio z RS