Raport o błędach przy odpalaniu programów

Witam forumowiczów, od pewnego czasu wyskakuje raport o błedach w niektórych programach nie mogę ich nawet włączyć bo odrazu pojawia się bład, nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Wiecie może jak to naprawić? Za wszelką pomoc z góry dziękuje.

Trudno cokolwiek poradzić, skoro nie podajesz, jakie to błędy, co się wyświetla, ponadto w podglądzie zdarzeń jest wyszczególnione, jakie to błędy aplikacji.

Jakie programy?

Miałeś coś robione przez OTL?

Programy możesz naprawić poprzez ponowną ich instalację

Zrobiłem zdjęcie błędu żeby było łatwiej:

http://imgup.pl/di/FW82/bez tytułu.jpg

http://imgup.pl/di/1YIE/bez tytułu2.jpg

Błąd wyskakuje w mapeditorze i w Dll-files fixer. Przeinstalowywałem te programy ale nie pomogło, a to OTL nawet nie wiem co to jest :slight_smile:

Podałeś screen z hostingu na hostingu, ale chodzi o o to, co wyświetla się z nazwą błędu i tym, co powoduje błąd, czyli brak jakiejś biblioteki dll, czy pamięć nie może być read, albo co tam. Tak samo z podglądu zdarzeń aplikacji, wybierz ten hosting - prostszy http://vpx.pl/

co powoduje błąd to ja nie wiem dlatego tu napisałem ani nie wiem jak to sprawdzić, a ten podgląd zdarzeń aplikacji nie wiem gdzie jest wszystkie info zawarte w błędzie to te na screenach poniżej:

http://vpx.pl/image/ASqX

http://vpx.pl/image/ASqa

http://vpx.pl/image/ASqz

Sprawdź jeszcze w menadżerze urządzeń, czy jakieś sterowniki nie są zaznaczone inaczej - żółty znak zapytania…

Mam taki jeden żółty znak zapytania w innych urzaądzeniach pisze nieznane urządzenie

to sterowniki musisz miec do tego urządzenia

Dodane 23.03.2013 (So) 13:32

to zainstaluj sterowniki to tego urządzenia -.-