Raport o błędach w grach i wyłączanie sterowników


(Syla1230) #1

Mam problem z graniem w gry... kiedy uruchamiam grę, działa mi ona dopóki jestem w menu, a kiedy chcę uruchomić już grę właściwą, przy ładowaniu ekran robi się na chwilę czarny, gra się wyłącza, wywala mnie do pulpitu i wyskakuje raport o błędach. Próbowałam już wyłączać w systemie raporty (co noc nie dało i tak się pojawiają), instalować jeszcze raz sterowniki - nic to nie dało.

Drugim problemem jest to, że przy grach służących do gry multiplayer przez internet, po przejściu z menu do gry, komputer się zawiesza, lub sam restartuje. Raz gdy się zawiesił udało mi się jakoś wyłączyć proces tej gry i przejść na pulpit, gdzie wyskoczył mi od ATI komunikat, że podczas działania aplikacji sterowniki od karty graficznej zostały wyłączone.

Jakby mógł ktoś pomóc byłabym wdzięczna.. ^^"


(system) #2

Spróbuj usunąć JESZCZE RAZ sterowniki karty graficznej, zainstalować ponownie, potem DirectX...


(Syla1230) #3

Odinstalowałam grafike i próbuję zainstalowac ją jeszcze raz, ale nie daje rady. Przy instalacji sterowników wyskakują mi co raz to inne błędy, np.http://img229.imageshack.us/img229/8896/bladfw1.png i http://img217.imageshack.us/img217/2966/errornh9.png ...


(Lukaszk 89) #4

Odinstaluj grafę w trybie awaryjnym,użyj w nim narzędzia :arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... leaner+3.3 , aby usunąć resztki sterowników po ATI.

A poczekaj.Podaj jeszcze najpierw jaką masz graficzną.