Raport zgodności podczas uaktualnienia windows 7

Próbowałem zuaktualnić windowsa 7, żeby nie stracić danych i pokazuje mi się raport zgodności co mam zrobić?

Usunąć nośnik instalacyjny i zrestartować system - tak powiada komunikat. Chyba że jest coś, o czym nie napisałeś.

instalacja jest z poziomu pendriva, w jakim momencie odłączyć i podłączyć z powrotem pendriva?

Wyjąć i pozwolić by system się uruchomił. Przecież masz to jasno napisane. Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem…

i tak mam dalej ten raport, probuje zainstalowac z pendriva, wiem, ze kiedyś był myk na to ale za dobrze nie pamiętam.

Czytaj ze zrozumieniem!!

uruchomiłem ponownie i nadal jak chce zuaktualnić to mam ten raport zgodności

Uruchomiłeś komputer ? System się wczytał ?

Nie wiem czy się śmiać czy płakać… Jasno jest napisane że masz ponownie uruchomić komputer bez pendrive i pozwolić na normalne uruchomienie systemu i wykonanie operacji z jego poziomu.

ps. Wróć do szkoły i naucz się czytać bo marnie skończysz (taka moja osobista, dobra rada).

Wszystko dobrze przeczytałem wyciągnąłem i uruchomiłem ponownie i nic 

NIC = CO? Ponawiam pytanie: system się uruchomił ?

Prosta instrukcja postępowania która rozwieje wszystkie wątpliwości (podążaj ściśle według tych kroków):

  1. Wyjmij Pendrive

2.Uruchom ponownie komputer

3.Pozwól aby uruchomił się system który masz obecnie na dysku

4.Włóż pendrive

5.Uruchom plik setup.exe znajdujący się na pendrive

tak mam jak wyjmę pendriva a potem uruchomie komputer:

system mi się normalnie nie uruchomi, tylko mi się włączy tryb awaryjny, ale w nim nie działa ani klawiatura ani myszka

Przestawiłeś sekwencję uruchamiania w BIOSie ?