Raportowanie problemów windows zapycha całą pamięć RAM

Witam.

Ostatnio robiłem przywracanie systemu na laptopie lenovo.

System postawiony jest od 2 dni a występuje dziwny problem, mianowicie wyskakuje komunikat jak na screenie:

post-169653-0-02402300-1430496368_thumb.

Oraz mnoży się pełno procesów tego raportowania (około 50), co zjada mi prawie cały ram i nie da się pracować z systemem.

Proszę o pomoc :C

Zatrzymaj usługę raportowania błędów, ustaw tryb uruchamiania na wyłączony.

W panelu sterowania, w centrum akcji - konserwacja, w wyszukaj rozwiązania dotyczące raportów o problemach, w ustawieniach ustaw - “Nigdy nie szukaj rozwiązań” i kliknij OK.

 

System zgłasza problemy i skala masowa zgłoszeń, niejako przemawia za utrzymaniem usługi raportowania błędów, ale dlatego, żeby wystarczyło RAMu dla funkcjonowania komputera, trzeba zrobić jak powyżej.

 

W skali masowych błędów, w podglądzie zdarzeń trzeba wyszukać wszystkie na czerwono błędy systemowe i błędy aplikacji, wynotować, skopiować do notatnika informacje o błędach i założyć temat.

 

Tak wygląda na to, że Twój Windows jest zarzynany… jakby. Dwa dni temu nowy system, to może być konflikt ze sterownikami, z bibliotekami dll itp.

W podglądzie zdarzeń doszedłem do wniosku, że za wszystkim stoi oprogramowanie firmy autodesk, mianowicie najnowszy autocad 2016, zrobię formata dla pewności, żeby nie został po nim żaden syf bo system i tak jest świeży więc nic nie stracę, wgram wtedy sprawdzoną już wersję 2014 i powinno być spoko.

Dzięki za pomoc :slight_smile: