Raporty o błędach przy grze Football Manager 2010

Witam!

Pojechałem do kuzyna z dyskiem i zgrałem sobie od niego sporo danych (około 100gb) jestem pewien, że nie ma tutaj do czynienia z wirusami. Tak więc cieszę się ze swoich nowych nabytków, natomiast gdy włączam np. Football Manager 2010 wyskakuje mi raport o błędach (głowny plik dla tej gry fm.exe) no i lipa nie mogę zagrać w swoją ulubioną grę. Jest na to jakiś sposób wyłączając formatowanie komputera. Próbowałem instalować grę od nowa usuwając wszystkie pliki z nią związane, niestety nic nie pomogło…

Spokojnie, jestem pewien, że nie musisz kupować piły formatowej, by sformatować komputer.

Sterowniki masz najnowsze? Gra oryginalna?

tak jest legalny, a co do sterowników są najnowsze…

Na oficjalnej stronie cmrev.com ludzie mieli podobne problemy, nikt nic nie poradził… zrobili formata i działało… ale kurde mi sie niechce robić formata :confused:

Grzesiek791 , jaka jest treść tego raportu?

31490303.th.png

79943154.th.png

Patche do gry zainstalowane?

tak, ale sprawdzałem uruchamiać grę przed patchowaniem i również nie działała. Po zpatchowaniu ten sam problem… Chyba nie pozostaje nic innego niż format kompa :confused: a może wystarczy tylko przeinstalować windowsa, bez formata?

Ludzie! Zrozumcie, że pisząc/mówiąc “formatować komputer/kompa”, mówicie o tym, że będziecie go formatować na pile formatowej. Formatuje się dysk.

Sprawdź, może ma to związek z biblioteką icm32.dll, poszukaj jej w sieci i podmień z oryginalną (przed podmianą zrób kopię oryginału).

Też to zrobiłem i nic nie pomogło :confused: Teraz przeinstalowałem windowsa i dalej nie działa…

Dodane 01.07.2010 (Cz) 18:41

Zrobiłem formata i działa

Dodane 04.07.2010 (N) 14:26

Pograłem 3 dni i znowu sie zepsulo… Jaki bezsens :/:confused: