Raseme_43138.exe [PECompact] - trojan

mam problem wyskakuje mi caly czas ze mam trojany typu:

C:\WINDOWS\system32\eraseme_43138.exe[PECompact]

C:\Documents and Settings\LocalService\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\ZDSS5F8Z\pecom[2].exe[PECompact]

wyskakuje mi to za kazdym razem kiedy podlanczam sie do neta a pozniej avast to usuwa i spokoj (do nastepnego uruchomienia kompa) nie weim co mam robic ??? prosze o pomoc bo chyba zostaje mi format tylko

dziekuje z gory i wesolych swiat zycze

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Usuń plik ręcznie (najlepiej będąc w trybie awaryjnym).

Użyj ATF Cleaner i przeczyść Temporary Internet Files.

Po wykonaniu proszę wkleić na forum logi - HijackThis i SilentRunners:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

no wlasnie mam ten program wwdc i co i 2i3 port mam na czerwono a gdy chce zmienic 3 na zielony to nie moge z netem sie polaczyc …

a jak na trybie awaryjnym mam go usunac ?

W takim razie zostaw tak jak było, abyś nie miał problemów z internetem przez zamknięcie portów.

Wchodzisz do katalogu C:\WINDOWS\system32 => odnajdujesz plik eraseme_43138.exe => klikasz na niego prawym klawiszem myszki => usuń.

Tylko włącz pokazywanie ukrytych plików i folderów na czas usuwania ponieważ plik może być ukryty. Mój komputer => narzędzia => opcje folderów => zakładka Widok => zaznacz Pokaż ukryte pliki i foldery.

Po wykonaniu koniecznie wklej logi, o które prosiłem.

loler9

Byłeś o coś proszony,następnej nie będzie.JNJN

robie to ale to dziadostwo powraca nie wiem co mam robic no i oczywiscie daje te ukrytte foldery ale na nic to bo to powraca zrobie formata :confused: tylko to mi zostaje

p.s moderatorze moze juz tak byc ?

Ściągasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on Reboot, potem klikasz All Files i wklejasz do pola Full Path of File to Delete ścieżkę:

C:\WINDOWS\system32\eraseme_43138.exe

Klikasz X i reset sysa.

o co chodzi z tymi logami ?

Wejdź tutaj i poczytaj -> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654