Ratowanie tableta po nieudanej aktualizacji

Witam. Mam problem. Posiadam tableta lenove A7-10F(Posiadam także kartę pamięci). 

Problem jest w tym ,że na pasku powiadomień wyskoczyła mi aktualizacja androida. Poprałem , kliknąłem zainstaluj , lecz wystąpił błąd. (Teraz już wiem że po zrootowaniu tableta nie aktualizuje się go w taki sposób). Teraz gdy go włączam pokazuje się komunikat : Brak polecenia. Próbowałem wszystkiego co było możliwe w tej “małeś konsoli” ,czyli formatowania oraz restartowania androida ,lecz nic nie pomogło. 

Proszę o wyjaśnienie mi krok po kroku jak wgrać taką aktualizacje przez komputer. 

Z góry dziękuje.

Pierwszy link co mi wyszkoczył w google:

http://forum.xda-developers.com/android/help/bricked-lenovo-tab-2-a7-10f-t3137108

Może pomoże :confused: w każdym razie dzięki

Witam,

mam podobny problem. Po aktualizacji z oryginalnego oprogramowania pojawił się komunikat “brak polecenia”.

Teraz nie chce się nawet wyłączyć. Przytrzymanie POWER jedynie go resetuje.

Wipowanie też nic nie daje. Wydaje mi się, że jest czysty - znaczy brak romu :frowning:

Udało Ci się wgrać system do niego? 

 

Pozdrawiam

proliant

Na początek załóż osobny temat z własnym problemem ponieważ podpinanie się na tym forum nie jest zbyt miło przyjmowane przez moderacje :wink:

Co do samego problemu. Co to za tablet? W jaki sposób robiłeś upgrade?

Cześć,

nie podpinam się pod inny temat. Z mojego punktu widzenia problem jest podobny, a rozwiązanie może być takie samo, tym bardziej, że to ten sam sprzęt i zachowanie podobnr.

pozdrawiam i liczę, że nikogo to nie uraziło