Ratunek na trolla

Jeśli koleś znałby takich hakerów mocnych to ma ok 15 lat i to nie on bo zachowuje się na 9 lat. A skoro ma 9 lat nie zna hakerów ! Proste !

A ja twierdze że nazywam sie George Bush i mam statek Enterprise w garażu wierzysz mi? :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:

On zna hackerów…ale moze stron xxx :mrgreen:

chociaz jak masz nieaktualną wersje forum i kiepski serwer to fakt, nawet małoletni script kiddie moze sie wlamac

Człowieku, on cie robi w wała :wink:

Nie daj sie zastraszyć też jak miałem forum zdażały sie takie trole jak on

krzychu13 :lol: wielu takich było, co rzekomo wszystko potrafili. a wy php nie znacie? to od czego jesteście adminami, bo imho do tego jest potrzebna wiedza, chociażby właśnie po to, żeby zapewnić bezpieczeństwo forum.

Moja opinia: ban i po zabawie, albo blokada rejestracji, i postawcie mocne hasła.

Ta jesne haker nie mówi całemu światu co robi i co potrafi tylko to pokazuje

to niech da jakiś dowód że potrafi sie włamać na onet

:hahaha:

Zamiast się martwić lepiej spróbój wejść z nim w dobre układy. Zna hakerów - Zawsze miło mieć pomoc w postaci hakerów. Kto wie? Może kiedyś moderatorzy z DB tak cię wkurzą, że “interwencja” hakera może ci być potrzebna :smiley:

Chyba że za naiwność

Taki troll bardzo psuje wizerunek forum, w którym admini i moderatorzy dyskutują w tematach typu “Ile nóg ma kulawy pies” :stuck_out_tongue:

cece zauważ, że jest to dział Hyde Park i można się pośmiać. ;]

Czy aktual;izacja poprai bezpeiczeństwo?

https://hypnos.tpnet.pl/abuse

Hehehehe… Trolle :mrgreen: Teraz jak jestem już od ok. pół roku na studiach prawniczych, to na ten temat mógłbym trochę napisać 8)

Jakoś wątpię w powodzenie takiego przedsięwzięcia :stuck_out_tongue:

Ja też. Jedno i drugie niestety, ehhh :mrgreen:

krzychu13 ja bym po prostu go postraszył policją. wyślij mu maila/pw ze screenami jego zachowań (wcześniej je zrób), z jego IP, wszystkimi nickami, oraz podaj definicje (z wikipedii) groźby i zniewagi.

nie ma szans, żeby gówniarz nie wymiękł. a i jeszcze napisz mu, że skoro nie jest pełnoletni, to do więzienia nie pójdzie, ale jego rodzice będą musieli zapłacić sporą karę.

;]

krzychu13 czym Ty się przejmujesz ?

Zostaw stan taki jaki jest.

Po każdym stwierdzeniu, że nowo zarejestrowany user to ten trol,

banuj go i wysyłaj info do abuse .

W końcu się za niego wezmą i mu neostradę wezmą :slight_smile:

Skoro to DN, to napisz mu, że od tego momentu wszystkie jego poczynania są przez was rejestrowane i każde będzie zgłaszane do wyższych władz,

oraz poinformuj, że mu modem zabiorą i jeszcze jego rodzice będą musieli karę zapłacić :wink:

Powiedz - wierzysz mu, że ‘jego kuzyn’ też jest z tej samej miejscowości ?

A czy przypadkiem nie jest to jego ochronne konto ?

Pozdrawiam współtowarzyszkę “niedoli” :wink: