Ratunek na trolla

Czy można gdzieś zgłosić, że koleś trolluje mi na forum? Najpierw zacząl wszystkich wyzywać, dostął bana, teraz zakałda multikonta, ciągle wsyzstkcih obraża, grozi włamaniem, że zna ludzi (hakerów), cały czas loguje się na moje konto i bloukuje je. Co mogę z tym zrobić? :frowning:

do Administratora.

Jestem Administratorem. Co robić z nim?

krzychu13 gdzie masz to forum korzystasz z usług ?? Jeśli tak, to zgłoś to usługodawcy

Monczkin Forum mam na płatnym serwerze. Jeśli chcesz o nim wiedizeć więcej to ejst w profilu.

Ban na IP. Jak ma neo to na zakres (np. dla ip 83.40.123.123 ban na zakres wygląda tak 83.40.0.0)

Ford jeśli dam bana na IP to prawdopodobnie połowa forum nei wejdzie bo ich ip bedzie też zbanowane.

A czemu niby? Tylko ludzie z danego miasta lub dzielnicy nie będą mogli wchodzić, jak mieszka niedaleko Ciebie to czemu mu ręcznie nie wytłumaczysz, że go nie chcesz na forum?

No własnie mamy jeszcze kilku userów z jego okolic.

Nie mieszka. :? :?

Ban ip i już, no bez przesady. Btw - chyba przesadzacie z tym nabijaniem się z niego u siebie na sb, mimo wszystko… I kopię bazy zróbcie :wink:

e… a może takie coś jak abuse ? :stuck_out_tongue:

Ma zmienne.

Wiesz trzeba wyrzucić tą złość.

Zrobilbym, lecz główny Admin forum ma tam tylko dostęp.

Jajon , ale do zablokuej wszystkei IP z jego regionu. :?

No to wolisz mieć tego hm… nie wiem co by tu napisać aby nie było obraźliwe :mrgreen: … na forum czy kilku userów mniej (no nie możliwe, żeby pół forum było z jego okolic), zawsze mogą sie łaczyć przez proxy, a po jakimś czasie bana zdejmiesz, może koleś sobie odpuści.

wgraj sobie moda, który pozwoli na blokade rejestracji nowych uzytkowników. Przez jakis czas zablokuj rejestrowanie sie na forum az mu sie znudzi. Dodaj do tego tez aktywacje nowych kont przez maila.

Ford , ale sytuacja jest taka. Ten koleś co go zbanowałem jest z Opoczna. I jego kuzyn też stamtąd jest. Mówił, że jeśli ktoś go zbanuje to powie hakerom i zbanują wszystkich Adminów. Czyli jak to rozegrać?

:o no to już w ogóle śmieszna sprawa, dajecie się zastraszyć i tyle ;]

Strzel mu dożywocie.

Joan koleś twierdz, że jego koledzy włamują sie na ONET.PL i, że potrafią wszystko. No i mówi, że on zna PHP i może nam się włamać.