Ratunku moj komputer sam sie wylacza :/

Mam maly problem,moj laptop wylacza sie bez zadnego powodu :confused: przed samym wylaczeniem zaczyna glosno chodzic.Nie znam sie za bardzo na kopmuterach :frowning: Moze mi ktos pomoc ??? Niedawno jak robilam skanowanie antywirusem to wykryl mi trojana :(( Ratunku !!

Po prostu ci się przegrzewa. Musisz wyczyścić radiator z kurzu.

grosik86 , dobre =D>

alexx1110 jeśli nie pomoże uruchom Menedżer zadań , i przyjrzyj się co - jaki proces to powoduje ,

albo przypomnij co ostatnio , przed tym dziwnym działaniem laptopa instalowałaś , może jakiś

program , sterownik .

Zawsze można próbować naprawy przez przywracanie systemu… :smiley:

No tylko ja mam wyzsza szkole jazdy,bo mam angielska viste…ide sie powiesic :cry:

alexx1110 ,

to nie jest tak źle , mogłeś trafić na chińską ![-o<

nie szukaj spolszczenia , masz tu :

http://www.vista.pl/porady/326_vistaliz … viste.html

pozdro… :smiley:

Ale moj angielski jest na dobrym poziomie,bo mieszkam na wyspach…tylko chodzi o to ze nie znam sie na komputerach i nie wiem co z moim sie dzieje :frowning: byla bym bardzo wdzieczna jak by mi ktos krok po kroku wytlumaczyl co mam robic…

alexx1110 :smiley: , no to dałem ciała … :oops: ,

Wyłącz komputer , rozkręć obudowę , weź nieduży , miękki pędzelek i delikatnie wymieć kurz z wszystkich zakamarków . Ostrożnie , odkurzaczem na małej mocy , zbierz to co wymieciesz (daj ssanie i dmuchanie na przemian) . W 95% to pomaga , a jeśli nie , przejdź do kolejnego etapu .

Uruchom Menedżer zadań Windows - PPM na pasek szybkiego uruchamiania (na dole pulpitu) LPM na Menedżer zadań , otworzy się okno Menedżer zadań Windows (zaznacz - Pokaż procesy wszystkich uzytkowników) i u góry - PPM na poszczególne pola zobaczysz wszystko co potrzebne , żeby zanalizować , który proces ci “szkodzi” . Na pewno nie będzie to Proces bezczynności(System) . Tyle na razie .