Ratunku! Wirusy - nie mogę ich usunąć!

Wkradły mi się wirusy, które nie pozwalają uruchomić mi wielu funkcji komputera, np. panelu sterowania. Po uruchomieniu kompa wyświetla sie komunikat: “WArning! Your computer cantains Various sign of viruses and malware programs presence.” Co gorsza, próbowałam zainstalować HiJacka i uruchomić Combofix - NIE DZIAŁA i nie działa funkcja instalowania HiJacka (brak reakcji na komendę “instaluj”). POMOCY! !!

zobacz czy zadziałają one w trybie awaryjnym!może wtedy uda się zrobić loga!

Skorzystaj z Malwarebytes’ Anti-Malware

W czasie pobierania i skanowania combofixem zamknij wszelkie programy ochronne (Antywirusa, zaporę)

Jak nie pomoże:

Spróbuj podczas pobierania zapisać nie pod nazwą ComboFix.exe tylko z kreską pomiędzy:

Combo-Fix.exe

Jeśli to również:

Uruchom combofix w trybie awaryjnym

Niestety, nic nie daje sie zrobić. Przy próbie pobierania jakiegokolwiek prorgamu nie pojawia się W OGÓLE żadne okienko z komunikatem, że cokolwiek jest pobierane. Cobofix, który miałam na kompie, podczas próby uruchomienia odinstalował się !!

a tryb awaryjny działa?!zobacz!

Tryb awaryjny działa, jednak nie działa w nim internet, więc i tak nie ściągnę programu HiJack etc…Na dodatek każdorazowe resetowanie/uruchamianie komputera powoduje kolejne zmiany, których chciałabym uniknąć (teraz np, nastąpiła zmiana leyoutu explorera). System wyświetla mi jedynie informacje o trojanach jakie znalazł: Trojan-Downloader.VBS.small.dc; Trojan.Tooso; Trojan.Poison; Trojan.Dropper.MS…:itp. :cry: :cry:

Ściągnij u kogoś programy i przynieś do siebie

A jak je uruchomię, jeśli nie działa funkcja uruchamiania pliku???

Skorzystaj z tego narzędzia

Niestety, explorer nie chce wyświetlić mi tej witryny:

Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web

Najbardziej prawdopodobne przyczyny:

Nie masz połączenia z Internetem.

Witryna sieci Web napotyka problemy.

W adresie może być błąd w pisowni.

… to chyba koniec…:frowning:

Napisałem ci: Idź do kogoś, ściągnij to u niego, nagraj na płytkę i przynieś do siebie, wystartuj z niej kompa, na płytce jest Kaspersky

OK, spróbuję…

Uff…udało mi się zrobić loga z HiJack-a…Proszę zerknijcie, czy to wystarczy do zdiagnozowania problemu…:

http://www.wklej.eu/index.php?id=d6be024668

masz infekecje, ale jeśli nie możesz nic uruchomić to jej nie usuniemy, startowałeś płytę antywirusową?

Płyty jeszcze nie wrzucałam. Zaraz spróbuję, choć boję się, że wszystko sypnie się całkowicie…dobra, próbuję…

…I NIC! Nic się nie uruchamia. Wszystko, co ma w nazwie .exe raczej się nie odpali… Może chociaż na to jest jakaś metoda? potem można działać dalej…

Spróbuj pobrać The Avenger zaznacz poniższy tekst

kopiujesz - klikasz na Paste Script from Clipboard - Execute - Potwierdzasz i zgadzasz się na restart klikając OK.

Po wykonaniu skasuj z dysku plik: C:\Avenger\backup.zip i wklej raport na forum C:\avenger.txt

Instrukcja obsługi programu http://cybertrash.pl/images/tata/Avenger/Avenger.html

Dziękuję za chęć pomocy, ale cały problem polega na tym, że nie mogę nic ściągnąć z internetu - wyskakuje błąd połączenia z serwerem podczas ściągania. Co dziwne, bez problemu ściągnęłam i zainstalowałam np. FireFoxa…nic nie rozumiem i już nie wiem, czy jest szansa na pozbycie się śmiecia.

OK prosimy o log z Avengera

OT-y KOSZ

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222