Raty allegro

Witam, planuje zakupić sprzęt właśnie poprzez tą opcje. Aktualnie pracuje na umowę zlecenie od mniej więcej roku na czas nieokreślony. Chciałbym się dowiedzieć czy mam jakąkolwiek szanse dostać zdolność kredytową na taką umowę, dodam iż w normalnym banku podczas rozmowy z konsultantem Credit Agricole który współpracuje z większością marketów Pani mi powiedziała że nie będzie większego problemu. Tyle że jak wiadomo ceny na allegro są po prostu niższe. Różnica to około 400zł. Według googli podczas trwania aukcji trzeba wybrać opcję rat i czekać na decyzję banku aczkolwiek chciałbym osobiście do tego banku przedzwonić i się zapytać jakie mam szanse. Moglibyście mi ten temat troszkę przybliżyć w tej kwestii?

W czym tkwi problem…poprostu zadzwoń / lub odwiedź i przedstaw bankowi swoją sytuację, zapewne udzielą Ci wyczerpującej informacji.

raty sa chyba dostępne jedynie w opcjach ‘kup teraz’.

kredytu udziela alior.

możesz wypełnić wniosek - to niczym nie skutkuje. dokładna weryfikacja zdolności kredytowej następuje dopiero po przelaniu 1zł z Twojego rachunku na wskazane konto aliora, w celu weryfikacji danych osobowych.

wstępna zdolność kredytowa sprawdzana jest na etapie wypełniania wniosku i określa np długość okresu kredytowania względem długości trwania umowy.

Gdzie taki wniosek mogę wypełnić?

przechodząc normalną procedurę zakupu na raty.