Raty bez zaświadczeń

Czy jest możliwe otrzymanie kredytu ratalnego w NORMALNYM banku? Chwilówki itd. mnie nie interesują.

Posiadam stały dochód, lecz nigdzie nieudokumentowany (pracuje tak jakby na czarno) + alimenty.

Jest w ogóle sens starania się o coś takiego? Kredyt to ±5 tysięcy.

nie ma takiej opcji żebyś dostał kredyt w jakimkolwiek normalnym banku

to jest tzw kredyt " na dowód " … w telewizji widziałem kilka reklam takich kredytów , trzeba tam złożyć deklaracje o dochodach i ubezpieczyć kredyt , co oczywiście zwiększy koszt kredytu ale zawsze jest szansa na to by go dostać :stuck_out_tongue:

Nie mam zamiaru płacić 200% kredytu :stuck_out_tongue:

Trudno, trzeba zainwestować w skarbonke i zbierać :smiley:

Hmmm zależy jak sie trafi. Kolega ostatnio mówił że dostał lapka na raty za 2tyś gość w sklepie go tylko zapytał ile zarabia i tyle.

To musiał coś wcześniej brać na raty i wtedy przedstawić dokumenty o zarobkach. Przecież nikt na słowo nie daje kredytu :?

Kredytów na dowód już nie ma. Jak masz zasądzone na siebie alimenty to na ich podstawie możesz próbować starać się o kredyt w końcu to jakiś stały dochód. Zarobki z szarej strefy bank nie weźmie pod uwagę.

“Alimenty nie są źródłem dochodu” - tak mi powiedziała miła pani w banku.

Nie :smiley: on chyba tylko podpisał że zgodne z prawda i tyle :slight_smile:

Są na oświadczanie, musisz popatrzeć,ale któryś z systemów ratalnych oferuje bez zaświadczeń, Żagiel, Santander albo Lukas ( Agricole)

Nawet na dowód/bez zaświadczeń - nie znaczy, że dają ot tak “na krzywy ryj”.

Jest weryfikacja klienta typu sprawdzenie poprzednich umów ratalnych, historii bik, zdolności kredytowej etc.