Raty bez zaświadcznia

serio bez żadnej umowy? telefonu do pracy itp. ? Oni mają tam z GE bankiem, czyli raczej nie możliwe jest tam na dowód #-o

W dniu 13.05.2008 , o godzinie 10:57 został dopisany post przez DomiX333

Zakupy na raty bez zaświadczeń o dochodach!

Masz stałe źródło dochodów?

Posiadasz telefon stacjonarny lub komórkowy?*

Jeśli tak, to zapraszamy na zakupy na raty bez zaświadczeń o dochodach!

Chcesz zrobić zakupy o wartości:

Mniejszej niż 2500 zł: podaj nam numer telefonu

do swojego zakładu pracy, przedstaw dowód osobisty i inny dokument, który potwierdzi Twoją tożsamość…

od 2501 zł do 5500 zł: …dodatkowo przedstaw nam

trzeci dokument oraz NIP swojej firmy lub firmy, w której pracujesz.

Mówiłem :frowning:

No wiadome, musisz mieć “normalną” umowę w pracy

Większość banków obecnie daje raty na dowód osobisty (Lukas, Żagiel, AIG, Sygma itd). Wymagania są następujące:

-musisz przepracować minimum 3 miesiące i ilość rat nie może przekroczyć okresu zatrudnienia

-rata miesięczna nie może przekroczyć połowy (w SygmaBank 66%) zarobków

Kiedy pierwszy raz brałem coś na raty w Lukasie (nieduża kwota, poniżej 1000zł) dostałem na dowód, bez żadnych zaświadczeń, bez telefonów do pracy - wystarczyło ustne oświadczenie.

Ustne oświadczenie, że spłacisz? Czy ustne oświadczenie gdzie pracujesz?

Ustne oświadczenie o zarobkach. To powszechnie praktykowany obecnie przez banki zwyczaj

Ale pewnie o umowę jaką masz w pracy też pytają, a kolega już pisał, że ma na zlecenie odnawianą co miesiąc, więc żaden sklep mu nie da rat.

Umowa zlecenie jest też brana pod uwagę, ale musiałaby być podpisana na czas nieokreślony

Czyli na kredyt ani zakup na raty nie ma szans. A szkoda :frowning:

Chyba, że masz kogoś na kogo by była umowa ratalna (np. na mamę czy kogoś z rodziny), a Ty byś spłacał raty. To chyba najlepsze wyjście. Pozdrawiam