Raty bez zaświadcznia

Siema,znacie może jakiś sklep,który daje na raty bez zaświadczenia o zarobkach? Nie brałem jeszcze nic na raty. Może być nawet przy wpłacie własnej ileś tam %

ale co chcesz kupić ? :?

euro rtv agd ma takie coś np.

xbox-a 360 :stuck_out_tongue:

W dniu 13.05.2008 , o godzinie 9:54 został dopisany post przez DomiX333

ale pisałem maila do rtv euro agd jakie sa potrzebne no i zaświadczenie o zarobkach +2 miesiące po zakończeniu spłaty raty jakoś tak ;/

W Apollo jeśli cena zakupu nie przekracza 2500 zł.

nie ma tam x-a :frowning:

Bez zaswiadczenia o zarobkach nie wezmiesz nic na raty bo będziesz brał pierwszy raz.

nom a jakąś pożyczkę w banku lub w providencie?

w Euro jak najbardziej są raty 0% i bez żadnych zaświadczeń. Możesz wybrać raty na 6,10 lub 20 miesięcy. Wiem, bo sam tak kupowałem. Jedyne co musisz mieć (a o tym już na ich stronie nie pisze), to umowa na czas określony (jeśli bierzesz na 10 rat to musisz mieć umowę na minimum 10 miesięcy, jak na 20 rat to umowa na 20 miesięcy), lub nieokreślony (wtedy każdą rate bez problemu dostaniesz). Przy podpisywaniu umowy pytają Cię tylko o to i wystarczy powiedzieć i dać dowód, nic więcej. Pytałem czy można ściemnić, że np pracuję na umowę na czas nieokreślony, a tak naprawdę jest inaczej, to powiedzieli, że mogę spróbować,ale może być tak że sprawdzą u pracodawcy czy tak jest naprawdę. Tu zresztą sobie poczytaj : http://www.euro.com.pl/raty.xml#154930

Zapomniałem dodać, że też musisz mieć przepracowane minimum 3 miesiące…

Taa wez w Providencie…jak jeszcze se problemów nie napykłaes.Będzie cie pozniej stac jak procent jaki oddajesz to 71 % ?

resorte ale ja pracuje na umowe zlecenie i musze co miesiac podpisywac nowa ;/ krzysiek21 taki procent jest jak ci przychodza do domu w pakiecie przelew masz przy 800 zloty oddajesz 1000 z czyms

DomiX czyli nigdzie nie dostaniesz na raty jak umowę masz odnawialną co miesiąc :slight_smile: kredytu też nie dostaniesz, no chyba że w Providencie, ale lekko mówiąc nie polecam tam brać :slight_smile:

CZemu tak jak pisałem przy kredycie 800 spłacasz 1000 z groszami

A skąd masz takie info? Z tego co wiem, to oprocentowanie jest gigantyczne tam. I jak się chcesz zdecydować już na kredyt u nich, to lepiej poradź się kogoś kto się na tym lepiej zna…bo mogą Ci w banku powiedzieć jedno, a na umowie będzie drugie, a potem się nie wypłacisz…

www.provident.pl i tam wpisz że chcesz 800 złoty i kliknij potem na PAKIET PRZELEW , bo oprocentowanie w PAKIET GOTÓWKA jest gigantyczne oprocentowanie

No w sumie jest jak mówisz, tylko to trochę dziwne, bo po co ludzie braliby w pakiecie gotówka, skoro w pakiecie przelew jest dwa razy mniej do spłacenia.

Bo ludzie o tym nie wiedzą a Ci w providencie nakłaniają do wziecia pakietu gotówki nie informujać o pakiecie przelewu. Ludzie najczęściej dzwonią a nie biora przez neta.To niby skąd mają wiedzieć Rozumiesz?

No możliwe, choć i tak radze zapytać kogoś mądrzejszego

Ale z drugiej strony trzeba u nich spłacać co tydzień co jest uciążliwe ;/ Może w PKO zobacze :stuck_out_tongue:

Lepiej nie kombinuj, tylko idź do któregoś ze sklepów NieDlaIdiotów I przy 20-o procentowej wpłacie dostaniesz na dowód.

w PKO Ci nie dadzą na umowę zlecenie i to jeszcze odnawialną co miesiąc, w sklepach raczej też nie.