Rayman 2 na win XP na Virtual Box - nie widzi karty

Witam,

Gdy uruchamiam instalator Raymana 2 na win 7 to on się nie włacza… Dlaczego?

Powodów może być mnóstwo

Od Uszkodzonego pliku braku zgodności z systemem a na pirackiej kopi kończąć

Raymana 2 na win 7 32 bit powinien pójść, a na 64 bit, to problem. Nawet, gdy zrobi się obraz Raymana w formacie bin cue, to pójdzie z lekką zacinką na win 7 64 bit, ale dobrze na pSX, bo to gry niskiej rozdzielczości. PSX emuluje dobrze na 32 bit, najlepiej w XP z obrazu pliku. Na XP lepiej mi się gra, niż z konsoli na tv. Na laptobie z win 7 64 bit niezbyt płynnie mi to szło. Przestawianie systemu dla jednej, starej gry mija się z celem… chyba.

To stara gra i bywają instalatory takich gier często uszkodzone. Najlepiej własna gra, Alcohol 120%, obraz gry, emulator i cieszyć się graniem. Nowsze Raymany na pc idą jak burza.

Trzeba też mieć direx 9c

Pliki nie uszkodzone (na 100%), brak zgodności widocznie bo grę mam oryginalną :stuck_out_tongue:

Dodane 06.10.2012 (So) 13:24

Mam 64bit, a jak zrobić bin cue?

Nie chcę emulatora. Wole oryginalną na PC.

Wiem bo mam Raymana M i 3 Hoodlum Havoc :smiley:

Nie rozumie :-x

Dodane 06.10.2012 (So) 13:34

A propo Rayman’a M to też nie chodzi na Windows 7 64 bit, tylko na XP - bo nie mówiłem ale mam XP, ale na nim też Ray 2 nie działa :frowning:

Dodane 06.10.2012 (So) 13:35

Ray 2 na XP na VirtualBOX nie widzi karty, może tam trzeba coś zmienić?

Pisałem o PSX, zawsze to granie dżojstikiem. Zastanawiam się, czy można uruchomić Raymana 2 na pc w trybie zgodności.

Na XP powinien.

Może to pomożehttp://youtu.be/Wmo3rjZWnio

A dlaczego rayman 2 na virtualbox nie widzi karty graficznej?

Spróbuj prawidłowo zainstalować drugi raz Raymana 2, chodzi o prawidłową ścieżkę dostępu. Gdy dalej będzie problem, tylko pozostanie pomoc specjalisty.

VirtualBox nie wspiera akceleracji 3d :wink:

@Paranienormalny

Przecież jest opcja akceleracji 3D i 2D w ustawieniach maszyny, a np. rayman M dział na VB normalnie [-X