Rayman 3


(Taex) #1

Mam grę Rayman 3 i mam problem z "rozdziale" "rada rusałek" a mianowice niewiem jak to przejśc jestem w tym momencie:

15rz3.jpg

26zi.jpg


(Lukaszxp) #2

Z tego co pamiętam, to musisz podkręcaż strzał, tak aby trafiać w tą łapę. Ta platforma na której stoisz zacznie się podnosić, ale jak przestaniesz strzelać, to zacznie opadać. Jak sie podnieszie do końca, to będziesz musiał szybko z niej wskoczyć na taką podłogę (nieruchomą) zanim tamta zacznie opadać. Jak podkręcać strzał to już inna sprawa. Wciskasz przycisk (nie pamiętam który, musisz sprawdzić w opcjach) i przytrzymujesz. W tym samym czasie kiedy go tzrymasz wciskasz np. strzałkę w leow i klawisz strzału. Kula leci podkręcona w lewo.


(Taex) #3

Jak wale w te łapy to ta platforma się obniża a nie podwyża :?

Z twojego postu zrozumiałem, że mam wskoczyć tam gdzie na tym zdjęciu zaznaczyłem na czerwono ale on mi nawet do połowy nie doskoczy :!:

Złączono Posta : 24.06.2006 (Sob) 12:19

Nikt niewie jak mi pomóc :?:


(system) #4

Nie masz tam doskoczyć. Zrób tak jak kolega mafios19 napisał. Obowiązkowo strzały z boku. One lecą po łuku.


(Jakubgavron) #5

ZA pomoćą przycisku Lewy Ctrl podkecicz strzał. Przytrzymuj CTRL i strzłkę (lewo prawo) by podkęcic strzał.


(Taex) #6

Niedziała :!: Klikam [Ctrl]+Lewa strzłka potem Spacją strzelam i i tak leci tylko do przodu :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?


(Jakubgavron) #7

Musisz mieć przyciśnięty CTRL i strzałkę, dopiero po tym strzelasz.


(Karola0212) #8

Mam ten sam problem :(. Meczyłam sie juz z tym rok temu gdy dostałam gre od koleżanki, wiem ze robiłam wszystko dobrze ale za nic nie chciało trafic :/, cały dzien próbowałam, poszłam do niej i na jej kompie od razu mi sie udało... Mysle ze to jakis techniczny bład, tylko nie wiem od czego to zalezy :confused:

Złączono Posta : 03.07.2006 (Pon) 13:54

Jaka masz karte graficzna? To chyba z nia jest problem :confused: Powinna byc 3d, ja ma standardowa wiec moze powinnam sie cieszyc ze mi ta gra wogóle chodzi :hmmm:


(Rencie) #9

Pomocy! Jak mam zamienić czarownicę w ropuchę? Bo wtedy chyba wreszcie ją wykończę :evil: Tłukę się z nią już chyba od tygodnia i ciągle przegrywam :cry:


(Jakubgavron) #10

Musisz skoczyć, pokaże ci się celowinik na tej "mazi" w garnku i traf w maź. Jak czarownica szkacze tak powinnieneś zrobić


(Rencie) #11

Wielkie dzięki Kubagavron! Udało mi się wreszcie z nią wygrać :smiley:

No to idę dalej :lol:


(system) #12

w co wy dziecioczki grota xD


(Albert Grec) #13

ja mam ten sam problem stosowałem wasze porady ale nic z tego nie umiem w łapy trafić ewentualnie ze skoku ale inaczej nie. Domagam sie większych wyjaśnień !!