Rayman Raving Rabbids i Prince of Persia Within - Tnie sie?

Mam porzadny ( malo powiedziane ) komputer, obydwie gry spelniaja wymagania ale jednak…tna sie. Ale uwaga. Tnie sie cala gra - menu, kursor myszy itd. w rownych odstepach czasu. Moze to wina procka dwurdzeniowego ?

Procek Athlon x2 ?

Jeżeli tak to zainstaluj Dual-Core Optimizer.

Albo spróbuj tego:

Odpal grę -> naciśnij CTRL+ALT+DELETE -> znajdz proces gry -> kliknij PPM i tam daj na ustaw koligację i odptaszkuj jeden rdzeń

Dobra dzieki ale mam problem jescze jeden: Wywlilem ‘recznie’ katolog z Prince of persia WW i nie moge ani odinstalowac ( oficjalnie dalej jest ) ani grac ( nieoficjalnie nie ma ! ) Eee co zrobic ?

Wywalaj dalej foldery ręcznie (jak coś jeszcze zostało) ;]

Później -> start -> uruchom -> regedit -> CTRL+F -> szukasz kluczy rejestru powiązanych z grą, i je usuwasz.

No tak, ale z ta gra to moze byc nawet nazwa 0009op7 :stuck_out_tongue:

Taa…

To drugim razem naucz się odinstalowywać normalnie, nie będziesz miał problemów…

Wywal klucze rejestru powiązane z grą, i wpis w Dodaj usuń programy, powinien sam zniknąć…

Na koniec wywal jak został jakiś folder, i skończone…

A potem odinstalowuje gre ?! nie ma opcji zainstaluj hehe :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 07.12.2007 (Pią) 13:59

Tylko ze sie nie dalo normlanie odnstalowac bo cos wyskakiwalo. ( nie pytaj nei pamietam )

Nic nie odinstalowujesz :!:

Jak już wywaliłeś główny folder to nie ma możliwości normalnego odinstalowania aplikacji, musisz do końca wywalać ręcznie.

Bo nie wywaliłeś wszystkiego…

I jak możesz to używaj polskich znaków, bo ciężko się czyta…

Działaa :smiley:

Złączono Posta : 07.12.2007 (Pią) 14:09

A ten optimizer to jest gdześ w trayu czy coś ? Bo go włączam i nic…

Nie wiem, nie mam procka AMD, więc nie mogę tego używać…

Może ktoś inny Ci napisze co i jak.

Wystarczy wlaczyc i ‘gdzies’ jest. Dzieki