Raz widzi Pendrive, raz nie

Witam,

oto mój dziwny problem. Posiadam pendrive EMTEC 8GB i wcześniej wszystko dobrze działało. Przy pierwszym podłączeniu od razu się pokazał, dopiero po jakimś czasie muszę się nieźle namordować żeby móc uzyskać dostęp do danych. Podłączam Pendriva - dioda ładnie świeci, a system - pokazuje mi że trzeba go sformatować [!!

Miałem to samo przy podłączaniu aparatu przez kabel USB, ciągłe gubienie sygnału i problemy. Format karty pamięci rozwiązał sprawę. Może Tobie też pomoże?

Aktualnie pendrive przeszedl ci na system plikow RAW musisz uzyc programu hp storage format tool wg najlepszy do formatowania pendrive. jak ci sie uda to przeskanuj pendrive dla bezpieczenstwa bo moze miec bady na 1 sektorze

No to teraz dziwne rzeczy się dzieją. Nie mogę go sformatować! Lecz zapis i odczyt działa bez problemu. Nie mam jak tego sprawdzić na innym komputerze. Zaraz przeskanuje Pendrive HD Tune’m.

Dodane 25.10.2011 (Wt) 10:19

HD Tune wariuje na jego widok. Każdy sektor jest Bad’em, a Scan Speed wynosi ~‘2000mb/s’. Trochę za dużo, co nie? :wink:

Udało się go sformatować i działał dobrze, ale po odłączeniu i podłączeniu znowu katorga. U kolegi działa dobrze. …

Dodane 25.10.2011 (Wt) 10:21

Nie mogę zwalić winy na wejścia USB, ponieważ mam drugiego Pendrive i działa dobrze na tych wejściach, na których pendrive pierwszy nie chce działać.