Razer deathadder chroma nie zmienia sie podświetlenie

Witam, kupiłem wczoraj razer deathadder chroma i dzisiaj w razer synaps nie moge zmienić koloru to znaczy program pokazuje mi niebieski kolor a myszka zielony i nie zmienia sie wczoraj sam sie dwa razy kolor zmienił czy to jakaś wada fabryczna czy może ja coś źle ustawiam ?

Podłączając sprzęt do komputera, od razu włącza się jego LEDowe podświetlenie, ustawione na tryb domyślny, czyli zmieniającą się paletę barw (RGB). Możemy to później bez problemu zmienić – na tryb stały (jeden kolor o stałym natężeniu) lub tryb „oddychający” (jeden kolor o zmiennym natężeniu). Dowolnie dopasujemy też sam kolor, a wybór jest spory ze względu na wspomnianą przed chwilą paletę RGB. Oprócz samego loga także kółko myszy jest podświetlane – posiada po bokach dwa cienkie paski.

Jeżeli występuje problem z działaniem: srpóbuj: https://support.microsoft.com/en-gb/kb/2999226

widzę że wpis jest już stary ale dzisiaj po zakupie myszki mam ten sam problem, tzn. w synapse ustawiam kolor, zapisuje a myszka nie reaguje zupelnie na te zmiany, tak samo na zmiany dpi. jesli udalo sie rozwiazac ten problem to prosze o pomoc