Razer Deathadder, zepsuty scroll - program do bindów

Witam, jakiś czas temu zepsuł mi sie scroll w myszce Razer DeathAdder, rozkręciłem myszke ale za nic nie mogłem tego poskładać, jakby jakaś część uciekła, szukałem screenów tej myszy ze srodka aby zobaczyć co tam brakuje ale niestety internet mnie zawiódł, także olałem sprawe ale jednak niektóre gry oraz programy potrzebują scrolla i tutaj chciałem sie zapytać czy jest jakiś sposób/program na bindowanie scrolla na inne klawisze? Najlepiej by było zbindować dwa przyciski po boku myszki. Prosze nie pisać “oddaj na gwarancje albo kup sobie nową myszke” bo niestety gwarancji juz nie mam a nowego deathaddera kupił bym sobie już dawno gdyby nie wydali dwa razy droższej wersji v2 tej myszki, a teraz mam ważniejsze wydatki. Bardzo prosze o pomoc. :slight_smile:

nicr28 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Do tego może być odpowiedni X-Mouse Button Control, tyle że nigdy nie miałem potrzeby jego użycia.

manieKMP , działa :slight_smile: dzięki wielkie za pomoc. Swoją drogą ciekawy program, sprzyda sie, jeszcze raz dzieki :slight_smile: