Razer Diamondback - Plasma czy naprawdę jest taka świetna?


(Wojciks) #1

Mam zamiar kupić sobię w najblizszym czasie myszke Razer Diamondback - Plasma, Limited Edition i ciekawi mnie czy profesjonalni gracze gier FPP są naprawdę użytkownikami tego gryzonia, i czy to dobry wybór??Logitech mnie nie interesuje ponieważ jestem leworęczny:-)


(Kaczorpk) #2

Profesjonalny gracz zagra na każdej myszce kolego.

Niestety liczy się tylko trening, nawet najlepsza myszka tutaj nie pomoże.

Ćwicz po kilka godzin dziennie a temat myszki stanie się mniej ważny.

Pozdrawiam i sukcesów oraz satysfakcji życze. :slight_smile:


(Zbych ) #3

Każdą myszke można przełączyć(ustawić) dla leworęcznych.


(JHS:PL) #4

Dobra mycha jedna z lepszych.


(Koks497) #5

Ja mam myszke laserowa firmy EasyLine i jestem z niej zadowolony jak gwizdek a zaplacilem za nia 9 € .Jezeli myslisz ,ze myszka droga to lepsza to sie mylisz .


(Patricko) #6

Tylko ze obecnie Logitechy sa coraz czesciej profilowane pod praworecznych.

I zapewne oto chodzilo autorowi.

Jesli nie Logitech to wybralbym Razera, a ze jestem praworeczny to smigam na Logitech MX700 :stuck_out_tongue:


(m89) #7

a co jak myszka jest profilowana na prawą ręke? ? ? wtedy dla leworęcznych jest ona b. niewygodna


(Stefe) #8

dokladnie... tez jestem leworeczny i musze uzywac myszy nieprofilowanych ewentualnie specjalnych wersji dla leworecznych.


(Ryan) #9

Brednie. Mysza treningu nie zastąpi, ale skrzypiącym Tracerem mnie w Q3 nie trafisz. Gasnący czujnik, mała rozdzielczość... O myszach PS/2 nawet nie wspomnę.

Zbych1 : nie każdą jednak chwycisz lewą ręką - mój MX510 jest dostosowany kształtem do prawej ręki.

Sebolo2 : niestety pozostaje Ci wyłącznie Razer, choć moim zdaniem zarówno MS IntelliMouse 3/4 jak i MX310/510 są wygodniejsze (ale wyłącznie dla praworęcznych). Ta mysza ma zarówno dobre sterowniki jak i elektronikę (wysoka czułość poparta wiecznie świecącym czujnikiem, 16bitowy transfer zabezpieczający przed przyspieszeniem wstecznym, nieduża waga). Nie wiem czy jest sens kupować wersję LE, ale jak chcesz to kupuj. :slight_smile:

Przy okazji rozważ zakup porządnej podkładki i ew. ślizgów. Z góry odradzam SteelPady - wycierają się jeśli nie zadbasz o ślizgi. Nie testowałem jeszcze Banshee, ale w wakacje sobie sprawię taką podkładkę. Jestem bardzo zadowolony ze swojego Icemata i jego polecam. Jeśli wolisz szmaciane podkładki i/lub nie masz kasy - Raindrop to najlepsza szmacianka jaką dostaniesz na rynku (tylko kto dla księżniczki o imieniu Razer kupiłby szmaty? :wink:).


(Wojciks) #10

Dzięki wszystkim jak zwykle za rady i już teraz wiem RAZER to będzie dobry wybór, a podkładka juz zamówiona będzie to icemat :wink:.Gorąco wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia być może na serwerach Call of Duty.


(Del15piero) #11

Ja osbiście też jestem lewo ręczny ale myszką posługuje sie prawą ręką i raczej lewą bym nie mógł ale może to kwestia przyzwyczajenia