Razer Diamondback problem z czułością

Witam. Kupiłem dzisiaj sobie mysz taką jak w temacie i nie wiem do końca czy to problem ale w grach mam zbyt dużą czułość, wszystko “goni” bardzo szybko. Na starej (standardowa) wszystko było fajnie czułość w sam raz. Nie wiem może to kwestia przyzwyczajenia? Nawet jak w grach ustawię najniższą czułość to nic nie daje. Co można z tym zrobić?

Zainstaluj oprogramowanie od myszki. Dostałeś na pewno na płytce ewentualnie ściągnij ze strony producenta. W nim możesz ustawić sobie czułość taką jaka będzie tobie odpowiadać.

Mam zainstalowane. Ustawiłem w tam czułość podobną jaką miałem na starej myszce. Na pulpicie wszystko pięknie ale w grach wszystko goni za szybko nie da się wycelować. Gdy wykonuję lekkie ruchy to jeszcze jakoś jest (ale ciężko) a gdy wykonam szybszy ruch to już porażka. Nie wiem może przyzwyczaić się muszę?

Nie ustawiaj myszki tak jak wcześniej miałeś. Razer ma dużo większą czułość. Pobaw się tą aplikacją do myszki poustawiaj wszystko prawie na minimum także w ustawieniach zaawansowanych. Teoretycznie powinno pomóc. Wcześniej jak miałem razera z czułością nie miałem żadnych problemów. Ustawiałem sobie do własnych potrzeb. A druga sprawa to przyzwyczajenie. Do każdej nowej myszki trzeba się przyzwyczaić. Ale czułość powinieneś móc sobie dopasować.