Razer Diamondback problem z czułością

(Etna15) #1

Witam. Kupiłem dzisiaj sobie mysz taką jak w temacie i nie wiem do końca czy to problem ale w grach mam zbyt dużą czułość, wszystko "goni" bardzo szybko. Na starej (standardowa) wszystko było fajnie czułość w sam raz. Nie wiem może to kwestia przyzwyczajenia? Nawet jak w grach ustawię najniższą czułość to nic nie daje. Co można z tym zrobić?

(Atuzar) #2

Zainstaluj oprogramowanie od myszki. Dostałeś na pewno na płytce ewentualnie ściągnij ze strony producenta. W nim możesz ustawić sobie czułość taką jaka będzie tobie odpowiadać.

(Etna15) #3

Mam zainstalowane. Ustawiłem w tam czułość podobną jaką miałem na starej myszce. Na pulpicie wszystko pięknie ale w grach wszystko goni za szybko nie da się wycelować. Gdy wykonuję lekkie ruchy to jeszcze jakoś jest (ale ciężko) a gdy wykonam szybszy ruch to już porażka. Nie wiem może przyzwyczaić się muszę?

(Atuzar) #4

Nie ustawiaj myszki tak jak wcześniej miałeś. Razer ma dużo większą czułość. Pobaw się tą aplikacją do myszki poustawiaj wszystko prawie na minimum także w ustawieniach zaawansowanych. Teoretycznie powinno pomóc. Wcześniej jak miałem razera z czułością nie miałem żadnych problemów. Ustawiałem sobie do własnych potrzeb. A druga sprawa to przyzwyczajenie. Do każdej nowej myszki trzeba się przyzwyczaić. Ale czułość powinieneś móc sobie dopasować.