Razer Goliathus Speed vs Control która lepsza?

Wersja Control jest bardziej chropowata ale precyzyjniejsza.

Wersja Speed jest gładka ale mniej precyzyjniejsza.

Osobiście posiadam wersje Speed oraz myszkę Logitech V550 Nano i jeśli masz coś podobnego z laserowym czujnikiem to nie odczujesz różnicy w precyzji na tych dwóch podkładkach a wtedy oczywiście Speed bo bardziej gładka i przyjemna w dotyku.

Nikt ci tego nie powie chyba, że ktoś ma tę samą mysz co ty. Sam mam wersje control ok 2miesiące i po przesiadce ze zwykłej podkładki z materiału jest spora róznica w działaniu myszki, większa precyzja i prędkość (tak na wersji control).

Boki od początku były lekko postrzępione. Materiał jest w bardzo dobrym stanie.

Głównie w fpsy.

Witam!

Przepraszam za odkop ale nie chciałem już zakładać nowego tematu.

Obecnie mam podkładkę QcK Steel mini i chcę ją wymienić na coś większego. Myślę nad Goliathusem ale nie wiem którą wersję wybrać. Gram dość dużo w CoDa 4 ale też robię trochę w 3D Studio Max i nie wiem czy wersja Speed nie będzie za mało dokładna do 3DSa a wersja Control za wolna do CoDa.

Proszę o porady :wink:

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam!

Polecam Control bo jest dobra do wszystkiego.

Mam Control, wcześniej miałem QCK, obecnie jestem zadowolony. A do jakiej myszki?

Myszkę mam Razer Diamondback (bez 3G)

Temat jest nieco stary ale jakby ktoś szukał pomocy w tym temacie to trzeba wziąć pod uwagę czy jest się graczem low-sens czy high-sens. Dla low ponoć lepsza jest wersja CONTROL dla high wersja SPEED - tak podaje nawet producent :slight_smile:

Sorki za odświeżenie tematu ale znalazłem na innym forum test podkładek i tam były takie np. opisy:

  1. “Speed dla graczy preferujących niższe czułości i Control dla preferujących wyższą czułość.”

  2. ““Występuje ona w dwóch wersjach: Speed - dla graczy low sens, tam gdzie liczą się długie i szybkie ruchy, i Control - dla tych, co grają na wysokiej czułości myszy (gracze high sens), gdzie liczy się panowanie nad najkrótszymi przesunięciami.””.

Czyli ci co grają jako low to powinni wziąść wersję speed a high wersję control, jeśli się mylę to proszę o wyjaśnienie. Ja opieram się na tych 2 opisach.