Razer Lachesis niewidoczna dla Win7


(Patryk157) #1

bdrazer.th.jpg

Zainstalowałem Windows 7 64bit , sterowniki ... myszka działa a pokazuje ze jej nie wykrywa ... ech. Czytałem na innym forum ze przełączenie zgodnosci na XP rozwiąże problem .. niestety zrobiłem to i dalej to samo :frowning: Ma ktoś jakiś pomysł ?


(Shonsu82) #2

Znajdz ten plik C:\Program Files (x86)\Razer\Lachesis\driver64\DPInst.exe, uruchom on zainstaluje jeszcze raz sterowniki. W panelu sterowania/menadżerze urządzeń w Urządzeniach interfejsu HID powinna pojawić się Twoja myszka ( Lachesis Mouse ). Tylko jest dla mnie coś dziwnego w tym wszystkim, mianowicie to że ściągnąłem sterowniki ze strony razera (http://www.razersupport.com/index.php?_ ... 1&nav=0,18) w wersji 1.1 i te właśnie instalowałem, ale z tego co widzę to w opisie zainstalowanego sterownika jest wersja 1.0.0.0. Jakby mi ktoś to wyjaśnił to byłbym wdzięczny.

Znalazłem też informację na stronie producenta że sterowniki dla tej myszki będą wydane 16 listopada 2009, więc za parę dni. (http://www.razersupport.com/windows7/razer-windows-7/)

Pozdrawiam.