Rbot Trojan

Nod pisze mi ze mam rbot trojana. Sam nod nie jest wstanie go usunąć. Uzyłem jeszcze XoftSpy-a. To takze nic nie dało. Skan noda nie znajduje jednak tego trojana.

To jest log przed odpaleniem foxa

Start do trybu awaryjnego, wyłanczasz przywracanie systemu, usuwasz te wpisy, pogrubione pliki/folder usuń ręcznie:

Pliku niestety nie znalazłem:/ nod nadal czasme mnie informuje o Rbot trojanie. Uzyłem jeszcze ewido i to co z tego wyszło

BTW jak zainstalowalem SP2 i dałem sobie(powazny błąd) sciągnąc aktualizacje fire fox przestał poprawnie chodzic podobnie jak explorer

Log jest czysty

Wywaliłeś już SP2?

Co to znaczy

Tak wywaliłem bo tego posta nie mogłem tutaj wkleic :smiley: Fire fox sie odpalał normalnie, ale nie odpalał zadnej storny…

Może został przyblokowany w firewallu z SP2. ;]

Ten dodatek nie powoduje żadnych komplikacji, choć najlepiej instalować go na świeży system.

Tez na to wpadłem ale nie. Poniewaz wyswietlało by mi chociaż “nie mozna wyświetlic tej strony” a tu czysta karta była… po 2 po samej instalacji sp2 bylo O.K. ale po 39 aktualizajcach do było po ptokach…

EdIt :

a on nadal zyje :confused: C:\WINDOWS\System32\msnmrigr.exe - odmiana Win32/Rbot trojan

Spróbuj ubić go w trybie awaryjnym.

Daj loga z silent runners:

Usuń go programem Pocket Killbox czyli odpalasz Killboxa zaznacz opcję Delete on Reboot następnie w polu Full Path of File to Delete wklej ścieżke:

C:\WINDOWS\System32** msnmrigr.exe**

następnie program będzie pytał o restart (oczywiście zgadzasz sie)

Ale nic sie nie stanie jak dasz:

Nie jestem pewien czy zabieg killbox-em sie powiódł ale to raporcik po

BTW Mam jeszcze jeden problem :confused: tak samo jak i xoftspy i jak ewido znajdują ciągle Cydoora i jeszcze jeden(napisze jak znowu go znajdą) zakazdym razem go usuwają ale to nic nie daje :confused: mam nadzieje ze chociaż ten Rbot padł :smiley:

XoftSpy wywal to szitowy program

co do Cydora - użyj Spybot - Search & Destroy , miałeś kazaa?

Kazaa-y tego shitu nigdy nie instaluje :smiley:

a co to do Spybot - Search & Destroy to mialem to swego czasu to wiem ze duzo nie usuwał i działał straaasznie długo :smiley: no ale moze Cydoora zabije BTW moze tego drugiego tez :smiley:

On na pewno powinien to uczynić wersja 1.4 :wink:

I jeszcze to oczym mówiłem co także sie odnawia :smiley: szybciej niz cydoor

Tracking Cookie Myaffiliate

Tracking Cookie Tribalfusion

Tracking Cookie Targenet

Tracking Cookie Casalemedia

BTW biore się za spybota :smiley:

eDiT:

Spybocik nic nie znalazł… dziwi mnie to ze zablolkowal w explorerze(a foxa uzywam) ok. 9000 zagrożeń O_o o kurde :twisted:

I teraz pytanko co zrobic z tymi ciachami :smiley: