Rbot Trojan

(Seeme) #1

Nod pisze mi ze mam rbot trojana. Sam nod nie jest wstanie go usunąć. Uzyłem jeszcze XoftSpy-a. To takze nic nie dało. Skan noda nie znajduje jednak tego trojana.

To jest log przed odpaleniem foxa

(Gblade) #2

Start do trybu awaryjnego, wyłanczasz przywracanie systemu, usuwasz te wpisy, pogrubione pliki/folder usuń ręcznie:

(Seeme) #3

Pliku niestety nie znalazłem:/ nod nadal czasme mnie informuje o Rbot trojanie. Uzyłem jeszcze ewido i to co z tego wyszło

BTW jak zainstalowalem SP2 i dałem sobie(powazny błąd) sciągnąc aktualizacje fire fox przestał poprawnie chodzic podobnie jak explorer

(boczi) #4

Log jest czysty

Wywaliłeś już SP2?

Co to znaczy

(Seeme) #5

Tak wywaliłem bo tego posta nie mogłem tutaj wkleic :smiley: Fire fox sie odpalał normalnie, ale nie odpalał zadnej storny…

(boczi) #6

Może został przyblokowany w firewallu z SP2. ;]

Ten dodatek nie powoduje żadnych komplikacji, choć najlepiej instalować go na świeży system.

(Seeme) #7

Tez na to wpadłem ale nie. Poniewaz wyswietlało by mi chociaż “nie mozna wyświetlic tej strony” a tu czysta karta była… po 2 po samej instalacji sp2 bylo O.K. ale po 39 aktualizajcach do było po ptokach…

EdIt :

a on nadal zyje :confused: C:\WINDOWS\System32\msnmrigr.exe - odmiana Win32/Rbot trojan

(Gblade) #8

Spróbuj ubić go w trybie awaryjnym.

Daj loga z silent runners:

(Kuz5) #9

Usuń go programem Pocket Killbox czyli odpalasz Killboxa zaznacz opcję Delete on Reboot następnie w polu Full Path of File to Delete wklej ścieżke:

C:\WINDOWS\System32** msnmrigr.exe**

następnie program będzie pytał o restart (oczywiście zgadzasz sie)

Ale nic sie nie stanie jak dasz:

(Seeme) #10

Nie jestem pewien czy zabieg killbox-em sie powiódł ale to raporcik po

BTW Mam jeszcze jeden problem :confused: tak samo jak i xoftspy i jak ewido znajdują ciągle Cydoora i jeszcze jeden(napisze jak znowu go znajdą) zakazdym razem go usuwają ale to nic nie daje :confused: mam nadzieje ze chociaż ten Rbot padł :smiley:

(Gutek) #11

XoftSpy wywal to szitowy program

co do Cydora - użyj Spybot - Search & Destroy , miałeś kazaa?

(Seeme) #12

Kazaa-y tego shitu nigdy nie instaluje :smiley:

a co to do Spybot - Search & Destroy to mialem to swego czasu to wiem ze duzo nie usuwał i działał straaasznie długo :smiley: no ale moze Cydoora zabije BTW moze tego drugiego tez :smiley:

(Gutek) #13

On na pewno powinien to uczynić wersja 1.4 :wink:

(Seeme) #14

I jeszcze to oczym mówiłem co także sie odnawia :smiley: szybciej niz cydoor

Tracking Cookie Myaffiliate

Tracking Cookie Tribalfusion

Tracking Cookie Targenet

Tracking Cookie Casalemedia

BTW biore się za spybota :smiley:

eDiT:

Spybocik nic nie znalazł… dziwi mnie to ze zablolkowal w explorerze(a foxa uzywam) ok. 9000 zagrożeń O_o o kurde :twisted:

I teraz pytanko co zrobic z tymi ciachami :smiley: