Re: [phpBB3]Jak zrobić opcję tylko dla zarejestrowanych

(Adiq117) #1

Jak stworzyć BBCODE … który umożliwiałby pokazanie “czegoś” tylko dla zarejestrowanych.

Np.

[ukryj]TAJNY KOD ... TU TU TU[ukryj]
  • TAJNY KOD … TU TU TU - pokaże się dla zarejestrowanych użytkownikow,a niezarejestrowanym poda informację “Widoczne tylko dla zarejestrowanych … kliknij aby się zarejestrować…” Proszę o pomoc![-o<
(adam749) #2

Niewiem dokładnie ale to chyba zależy jakie forum. W niektórych też się z tym spotkałem. To chyba chodzi o to żeby dane forum miało więcej użytkowników. I to chyba nie jest BBCode.

(Adiq117) #3

Po pierwsze DZIEKUJE

jedyny porządny ;D

no ja mam phpBB3 … Tak tu chodzi o przyciągnięcie użytkowników(zarejestrowanych),a w phpBB3 jest możliwość tworzenia wlasnych “BBCODOW”. Tylko nie wiem jak zapiać to w HTML’u … aby sprawdzał czy user jest zalogowany i pokazywał odpowiedni wynik (“tajny kod” :stuck_out_tongue_winking_eye: , lub “proszę się zarejestrować”)

(adam749) #4

Tego to ja niewiem, bo się nieznam na tym. Może ktoś inny Ci napisze.

(Adiq117) #5

Taka funkcja jest np. TUTAJ

W dniu 23.06.2008 , o godzinie 21:14 został dopisany post przez adiq

Ponawiam prośbe :expressionless:

(Skr3czu) #6

Dla phpBB 3 takie czegoś nie widziałem, ale dla phpbb przemo jest takie coś.A pytałeś na phpbb3.pl ?

(Pavobe Reg) #7

Stabilnej wersji takiego MODa jeszcze nie ma. Jest kilka rozwijających się projektów, oto jeden z nich (ten działa na zasadzie odpowiadania, ale tak jak wspomniałem - jest kilka projektów, które działają na innych zasadach):

http://www.phpbb.com/community/viewtopi … 0&t=560705

Ja osobiście radziłbym czekać.

Powiedzmy, że reprezentuję bb3.pl :P.

(Adiq117) #8

:arrow: Dzięki … będę czekał ;D