Real player napisy

(system) #1

Witam, nie wiem jak w realu włączyć napisy i jakim formacie powinny być. Automatycznie nie ładuje napisów .txt z tego samego katalogu co film. Oczywiście próbowałem przez plik i załaduj napisy ale wyświetla się że nie ten "renderer"

(Łukasz14) #2

Polecam pakiet kodeków "Strom Codec" jest tam Media Player Classic który odczytuje pliki RM razem z napisami.

(VPN) #3

RealPlayer to nie jest zbyt wygodny odtwarzacz do filmów z napisami. Poszukaj jakiegoś innego, tu masz od wyboru do koloru: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=24&Odtwarzacze+plikow+audio+i+video

(Sonnor) #4

Hmmm .. jako że jeszcze żyje na ty forum polecam kodeki alternative real .. w google... a do odtwarzania KMPlayer ... przeciągasz filmy i napisy do okna programu ... odtwarza wsio :slight_smile:

(system) #5

ale czy format rmvb będzie odtwarzać?

(Łukasz14) #6

olimpius , player który jest w "Storm Codec" odtwarza RMVB (sam często używam tego formatu :wink:)

(system) #7

zainstalowałem storm codek, ale problem nie u stępuje pojawia się dokładnie taki sam napisa jak wcześniej, że trzeba zmienić jakiś render

(Sonnor) #8

realalternative ... w google ... potem ściągnij KLMplayer .... ile to tłumaczyć :slight_smile:

(Łukasz14) #9

olimpius , a odinstalowałeś poprzednie kodeki?

(Xiao5) #10

Polecam SubEdit-Player

(Łukasz14) #11

czesio55 , i po co odkopujesz temat...?? Widzisz date?! Jak nie to kup sobie okulary...