Real Player nie ściąga filmów z Youtube


(Gchyl2) #1

Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, bo dotychczas działał bez zarzutu. Po formacie i zainstalowaniu Real Playera jest komunikat "unable to download" i tyle. Jak ściągnąć inaczej? Dlaczego Real Player nie działa?


(Iginla92) #2

Sciagnij sobie lepiej aTube Catcher i po sprawie


(kamilek030190xd) #3

jeżeli masz windows 7(na innym też to jest tylko gdzie indziej) to dam ci fajną sztuczke na ściąganie filmików z neta(firefox,nie wiem czy na innej przeglądarce tak sie da) otóż ściągasz program flv player. wchodzisz w opcje folderów>widok>odznaczasz opcje UKRYJ ROZSZERZENIA.... i dajesz POKAŻ UKRYTE PLIKI. następnie gdy zabuforuje Ci sie wideo do końca wchodzisz w foldery C>użytkownicy>NAZWA TWOJEGO KONTA>App data>local>MOzilla>firefox>profiles>wchodzisz w następny folder>później cache i ppm i sortuj wg rozmiaru,ten plik który bedzie jako pierwszy czyli bedzie miał największy rozmiar,zmieniasz w nim rozszerzenie na .flv i odtwarzasz w tym programie który ściągnęłeś wczęśniej,ja na przykład tak robie bo po co ściągać coś dwa razy jak można poczekać ttylko aż sie zabuforuje i od razu oglądać


(igrek) #4

Ja mam internet download manager i ściąga wszystko jak leci :stuck_out_tongue: wrzuta YT itp


(Cedar) #5

kamilek030190xd , Tobie chce się tak kombinować? Niektórzy lubują się w rozwiązaniach, które tylko utrudniają im życie.

Instalujesz do Firefoxa rozszerzenie o nazwie Downloadhelper i po sprawie.


(kamilek030190xd) #6

Tobie chce się tak kombinować? Niektórzy lubują się w rozwiązaniach, które tylko utrudniają im życie.

Instalujesz do Firefoxa rozszerzenie o nazwie Downloadhelper i po sprawie.


(Gchyl2) #7

OK, ściągnąłem aTube Catcher ale nie widzę adresu URL, który mam wkleić by rozpocząć pobieranie. Na stronie Youtube mam tylko 3 okienka pod filmem: Pop out, Expand i tryb pełnoekranowy. Mam wrażenie że działa tylko ostatnie ale mi to niepotrzebne do ściągania. Jak to zrobić?