Realek AC97..Nie mam dźwięku

Siema. Problem mam taki że nie mam dźwięku na necie i systemowego. Kupiłem sobie drut AUX i mam na winampie, w grach. Chodzi oto że flv i wav szlak trafił.

Mój komp wygląda tak od środka:

Typ procesora Intel Pentium 4, 1700 MHz (17 x 100)

Nazwa płyty głównej MSI MS-6701 (Medion OEM) (3 PCI, 1 AGP, 2 DIMM, Audio, LAN)

Mikroukład płyty głównej SiS 648

Pamięć fizyczna 512 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Typ BIOS’u Award (08/15/03)

Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)

Port komunikacyjny Port drukarki ECP (LPT1)

Gdy instaluje stery (wprawdzie obojętnie jakie) wyskakuje mi ,dodaj sprzęt" potem wyszukuje mi (jak w przypadku dźwięku) i wyskakuje mi okno gdzie jest tam coś napisane ( że ten ster nie jest podpisany cyfrowo. A Xp potrzebuje cyfrowo) i mam mimo to kontynułuj i instaluj i zatrzymaj istalację. Po zainstalowaniu wyskakuje mi chmurka że mój nowy sprzęt może nie działać poprawnie. Może trzeba coś wyłączyć żeby instalowało tez bez cyfrowo podpisanych. Albo ktoś by mógł znaleść jakiś ster podpisany cyfrowo i pasujący do mego kompa.

I karta dźwiękowa jest zaintegrowana. Pisze to bo się boje że już nie gdy na tym kompie nie pooglądam filmików na yt czy wrzucie. A w google szukałem to nie pisać GOOGLE NIE GRYZĄ. Z góry dzięki za pomoc.

viewtopic.php?f=7&t=230985&start=0&st=0&sk=t&sd=a&hilit=instalacja+hd spróbuj go zainstalować w ten sposób mi to pomogło ale nie wiem jak jest u ciebie ale sprawdzenie nic nie zaszkodzi :wink:

Nie bo niemam tego stera. Ja mam Realek AC97. A nawet jeśli nie chce mi się szukać SP2… Musi być inny sposób. Ale dzieki