Realistyczny symulator wyścigów (Poszukuje)

Witam

Szukam jakiegoś realistycznego symulatora wyścigów (coś jak 3d Drving School) gdzie można jeździć szybkimi autami i przekonać się o wysokiej prędkość. Nie chcę żadnego NFSa ponieważ tam prędkość nie jest realistyczna. Nie musi być super grafiki ważne żeby były szybkie auta i idealne odwzorowanie prędkości, drogi hamowania i zderzeń :wink: Może być płatne.

A próbowałeś gry Dirt 2 lub Grid??

POlecam ci bmw BMW_M3_Challenge jest do pobrania w vortalu po godzinach i jest darmowa bardzo relistyczna gra ,lub Grida

DIRT1,2 GRID,

Polecam trochę nietypowo : w stylu retro :wink: Emulator PSX-a i Gran Turismo (dowolna część). Masz wszystko, czego chcesz, za wyjątkiem zderzeń (wgniotów) i latającej blachy. Ta gra mimo nie najlepszej, na dziś, grafiki daje niesamowite wrażenia i emocje. A o to przecież chodzi, prawda?

Live for Speed symulator w pełnym tego słowa znaczeniu. Dobry tryb multiplayer i naprawdę dobra fizyka jazdy.

poszukuje-gry-wymagania-gry-czy-gra-mnie-pojdzie-t366136.html

dobra, dzięki za odpowiedzi :wink: coś sobie wybiorę :wink:

http://www.lfs.net/ - bardzo dobra gierka

sprawdziłem tę gre i dla mnie słaba-słabe sterowanie, brak zderzeń, grafika nie najlepsza.

To jaka jest grafika w 3d driving school? :smiley: Sterowanie jest do ustawienia, w grach nie chodzi o grafikę a gra jest prawie homemade także coś za coś. Chodzi o realizm.

w pierwszym poście nie chodziło mi o 3d driving schol tylko o BMW M3 Challenge-moja pomyłka :wink: