Realme 7 apka nagrywanie rozmów

witam potrzebuje pomocy

Posiadam telefon realme model RMX 3085 android 11 potrzebuje zaintalowac apke do nagrywania rozmów.

Wszystkie które zainstalowałam ( ACR z sklep play, z linku z google, Call recording) nagrywa tylko i wyłacznie mnie a osobę z która rozmawaiam juz nie.

Proszę o pomoc, lub moze mi ktoś polecic inny telefon aby ta opcja tam była, trace cierplowość do tego telefonu.

Zaznaczam, że potrzebuje to do własnego uzytku

Od czasu Androida bodajże 8 Google wprowadziło jakieś ograniczenia w nagrywaniu. Nie orientuję się czy to jest obecnie w ogóle możliwe. Kiedyś używałem kilku programów tego typu (bo na różnych telefonach różnie działały) i wszystkie już dawno zostały wyrzucone z GP, więc Google też nie po drodze z tym.

Jak ktoś ma coś co działa na 11 to też chętnie sprawdzę. ^^

A może polecisz jakoś tel z taką możliwością.

Czasem Xiaomi dodaje z „urzędu”.

Miałam wcześniej Xiaomi Redmi note 7 i tam śmigało bez zarzutów, ale telefon miał prawie 3 lata i bateria bardzo słabo trzymała i tylko dlatego go wymieniłam. Ogólnie byłam bardzo zadowolona z niego

Spróbuj zainstalować Google Dialer i spróbuj z jego poziomu wykonać połączenie testowe:

Jeżeli funkcja nagrywania nie będzie działać, to jest zablokowane w build.prop i bez zrootowania smatfona żadna aplikacja nie będzie w stanie nagrywać połączeń normalnie.
Android 10 wprowadził ograniczenie, w Androidzie 11 jest ono zdjęte, ale producenci różnych smartfonów podchodzą do tego indywidualnie i jest jak jest.

1 polubienie