Realne wymagania gry Stalker

Witam

Mam pytanko do osób które grały w grę Stalker. Jakie są faktycznie wymagania tej gry?

Czy na sprzęcie Sempron 3000+, 1,5GB RAM i GF 6800XT gra będzie dobrze chodziła czy raczej nie zawracać sobie nią głowy przy takim sprzęcie?

Pójdzie bez problemu. U mnie chodziła na sprzęcie Sempron 2500+, 1,5Gb RAM, GF 6600GT na detalach w troche więcej niż średnich.

Sempron 2800+ (64bit), 1 GB RAM 400 MHz, GF 6600GT - detale na medium, static light, 1024x768 - działa płynnie.

No to mnie pocieszyliście. Jutro zobaczymy co to za gierka.

http://www.srtest.com/referrer/srtest

ludzie trudno wpisac w wyszukiwarce … :X

weź tego nie polecaj wg tego tesy mój komp ale jeszcze bez 7900gs a z 6100

spełniał wymagania gothica 3 więc nie warto testować tu kompa czy ruszą gry :x

picolo102 jestes inny poprostu … :smiley:

mnie jeszcze ta stonka nie zawiodła :stuck_out_tongue:

powiem tak z procem ramami jest ok ale co do karty te testy są beznadziejne :evil: 6600gt 128mb nie spełnia wymagań gry a 6100 integra która dostała 256mb jest lepsza test patrzy ze ma dużo pamięci to karta super. więc na tym teście można sie ostro przejechać :x

Nie trudno jest wpisać w wyszukiwarce, ale wymagania producenta nie zawsze są trafne bo np. czyjś PC spełnia minimalne wymagania, a i tak się włączyć nie chce :shock: !

Pozdrawiam :slight_smile:

na wymaganiach podawanych przez producentów można sie przejechać :frowning:

picolo102 chodzi mi tez ze na tej stronie sa podawane minimalne i rekomendowane wymagania … a to ze Ciebie oszukuje to nie moja wina … :stuck_out_tongue:

A mi ta strona nie działa. Wszędzie jest zaznaczone Unknown , niezależnie od tego jaką gre wybiorę :?