Realne wymagania visty

Cześć!

Mam takie pytanie wiem zę było multym tematów ale większość jest przesadzona…

Jakie vista będzie miała REALNE wymagania, np. jeżeli mam taki sprzęt: Athlon 2000+ 512 MB DDR i GeForce 4 Ti to czy da się na viście pracowac tak samo jak na xp… Wiadomo że w tle będzie działął antywirus, firewall, flashget konnekt…

ktoś może się wypowiedzieć :?:

pzdr!

:arrow: http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=4009

Pracować się na pewno będzie dało, ale czy tak samo jak na XP, tego nie wiem.

OTy-kosmos.JNJN

No raczej o płynnej pracy tak jak na XP nie ma mowy… Efekty Aero Glass też raczej możesz wykluczyć… Co do karty graficznej - bardz dobra, ale trochę przestażała… Możesz napisać jaka wersja ?? Ram i proc OK, co do grafy to:

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 22:36

Wymagania sprzętowe systemu Windows Vista

Napewno duzo ramu. Aero robi wrazanie, wiec procesor i pamiec bede spalane, szczegolnie przy grze lub programach ktore zra pamiec jak blender czy 3dsmax. Ale bedzie sie dalo wylaczyc efekty, wiec teoretycznie powinno dac sie korzystac nawet na starych kartach(jak na moim gf2 :))

AOPen 4 Ti 4200 64 MB 128 Bit pamięci 3.5

To to mnie nawet nei interesuje :slight_smile: Ja nei chce grać w Viste tylko pracować na viście :slight_smile: Taka prawda

No to na tej może ci nie ruszyć… Aero Glass napewno nie będzie chodził ( Może, będzie, ale raczej będą zawiechy itp. ). Zwykły styl raczej tak… Podstawa w Viście to będzie dużo RAMu. Przypuszczam, że conajmniej 1GB ( jeśli ktoś ma zamiar oprócz włączenia kompa jeszcze coś na nim robić ).

Ale niektórych bajerów będzie ciężko wyłączyć… A wygląd basic ( ten bez efektów ) jest bardziej wypasiony w efekty niż styl LUNA z XP więc :roll:

Chłopaki, powiedzcie mi, czy na takim sprzęcie:

AMD Athlon 3000

1GB RAMu

ATI Radeon 9800PRO 128MB 256bit

Vista Ultimate będzie chodziła w pełni stabilnie?

I czy wszystkie aplikacje będą chodziły na Vista normalnie jak na XP? Chodzi m.in. o Adobe Photoshop CS2, 3ds max 8 ?

Zależy na jakim buildzie… obecnie każdy nastepny wydany build jest coraz szybszy,stabilniejszy… Najlepiej napisz jakiego masz to ci odpowiemy.

Nie ma jeszcze w pełnie stabilnej.

Narazie mała ilość programów chodzi jak trzeba na Viście

Poza tym kompa masz OK

A czy gry i programy z XP będą chodzić na Viście?? Bo jak wyszedł XP to nie wszystko z 98 chodziło :confused: