Realtek HD Audio Brak dzwięku

Chodzi tutaj głównie o brak dzwięku . Co dziwniejsze dzwięk jest wykrywalny a wszystkie sterowniki zainstalowane ale dzwięk poprostu nie jest odtwarzany w głośnikach ani słuchawkach . Mikrofon w przeciwieństwie do słuchawek działą jak należy , Relatek wykrywa wsadzone gniazda . Dzwięk był sprawdzany na skypie i TS3 gdzie dzwięk był ale nie było go słychać tak jakbym miał wyciszone dzwięki . Odrazu mówie , że przed formatem wszystko działało . Przeinstalowywałem już mnóstwo wersji z Realatka usuwając program i rejestry ccleanerem . W relatku mam głośnosc ustawiona na maksa nic absolutnie nie jest wyciszone tak jak w panelu sterowania w dzwiękach . System wykrywa go jako główny sterownik dzwięku ale jak dzwięku nei ma tak nie ma . słcuhawki i głośniki sprawdzane i wciąż są sprawne . Moja karta główna :Conroe Kentsfield FSB1066 Quad Core CPU . Dodam jeszcze , żę mam windows XP z sp 3

Dokładnie ten sam problem miałem przed chwilą.

Spróbuj odpiąć głośniki od komputera i podpiąć ponownie. Powinno wyskoczyć Ci okienko z Menedżerem Realtek Audio i test dźwięku.

właśnie gdy podłączam głośnik do gniazda to nie wyskakuje mi żaden komunikat ani nic . Przed formatem po podłączeniu jakiegoś urządzenia pojawiał sie menadzer z opcjami tak samo nie mam okienka konfuguracji przy wyrazie ANALOGOWE

Wyłącz kodek AC`97 (Azalia) w biosie. Może powodować konflikt z instalowanymi kodekami audio.

Nadal ten sam błąd

A może jest uszkodzone gniazdo?

Jak już pisałem wszystko przed formatem działało . Nie mam zielonego pojecia co sie dzieje . Bo dzwięk teorytycznie jest ale nie jest odtwarzany jakbym miał wyciszone głośniki

Sprawdź co masz zaznaczone w zakładce urządzenie do odtwarzania. Standardowo powinny być zaznaczone głośniki. Aby sprawdzić klik na ikonę głośnika>urządzenia do odtwarzania>odtwarzanie.

głośniki realtek high definition audio
podczas rozmowy ktoś słyszy samego siebie