Realtek HD audio cicho gra

Witam. Mam pewien problem . Mam kartę dźwiękową Realtek HD audio i strasznie cicho gra.Mam słuchawki Fatal1ty na których powinno bardzo głośno grać.Na starym komputerze używałem je 6 miesięcy i jak się dłużej słuchało na nich muzyki do uszy bolały… A na tym komputerze jak podgłosze na maksa to nie jest nawet połowa głośności która była na starym komputerze.Bardzo proszę o pomoc :wink: i z góry dziękuję :wink:

Płyta głowna : Asus P5G41T-M LX

Windows : XP (SP3)

Karta dźwiękowa : Realtek HD Audio

Wersja sterownika karty dźwiękowej : 5.10.0.60.93

Zaktualizuj sterownik, sprawdź czy w systemowych ustawieniach dźwięku masz odpowiednio ustawioną głośność.

Sterownik zaktualizowany , w ustawiniach wszystko git… nadal cicho gra ;/

A może to wina słuchawek? Próbowałeś podłączać inne?

Tak podłączałem te moje do innego komputera grają dobrze , inne do mojego komputera grają jeszcze słabiej od tych… Nie wiem co się dzieje

Odinstaluj te sterowniki co masz teraz i zainstaluj te: http://support.asus.com/download/downlo … uage=en-us (wybierz system operacyjny, rozwiń zakładkę Audio i ściągnij pierwsze - screen)

Też nic ;/ Grają tak samo. W biosie ustawiłem na HD AUDIO tez tak samo na AC97 Tez tak samo… Nie wiem o co chodzi. Jakieś inne porady ?

Nie mam już pomysłu jak Ci pomóc…

Cytat użytkownika Daf91 z innego forum:

też tak robiłem , ale słuchawki wtedy w ogóle nie grają ;/

Dodane 30.12.2010 (Cz) 10:54

A i jeszcze jedno , w tym panelu sterowania , nie moge zmienić wejść tzn. nie moge ustawić na słuchawki czy tam głośniki. W żadnym nie moge zmienić; w niebieskim,zielonym i różowym.Jeszcze mam przy zielonym napisane "wyjście liniowe"a w niebieskim jest wejście liniowe. SS - http://img340.imageshack.us/i/asusasada … adzwi.png/ Na tym ssie widać jeszcze którego nie moge zmienić. ;/

Dodane 30.12.2010 (Cz) 19:08

I jak pomoze ktos ?

Dodane 31.12.2010 (Pt) 16:10

~Refresh…