Realtek,problemy z głosem

witam

Mam mały problem, od kakiegoś czasu gdy włanczam komputer pojawia mi się komunikat o teresci “EaccessVolation” ze zródła Realtek HD Audio output, dopiero po jakims czasie zauwarzyłam iz nie działają mi gniazda od słuchawek i mikrofonu ;/ w czym jest problem??

i druga spawa na starcie wyskakuje mikomunikat z ATI ze jest błąd i aplikacja zostane zamknięta ;/

Start -> Panel sterownia -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładka “Audio” -> w pozycji “Odtwarzanie dźwięku” sprawdź, czy jest wybrana Twoja karta dźwiękowa (Realtek HD Audio). Jeżeli nie, to wybierz ją.

Następnie zakładka “Audio” -> w pozycji “Nagrywanie dźwięku” wybierz swoją kartę dźwiękową -> przycisk “Głośność” -> suwaki maksymalnie do góry -> zakładka “Głos” -> w pozycji “Nagrywanie głosu” wybierz swoją kartę dźwiękową -> przycisk “Głośność” -> suwaki maksymalnie do góry -> Zastosuj, Ok.

Podaj dokładną treść tego komunikatu.

Przydałoby się zainstalować ponownie sterowniki. Podaj konfigurację sprzętową komputera.

konfiguracje?? ztn??

"wystąpił problem z aplikacją Catalyst Control Center: Monitoring program i zostanie ona zamknięta.Przepraszamy za kłopoty.

Jeśli jesteś w trakcie pracy, informacje, nad którym pracujesz, mogły zostać utracone."

Co do Twoich wskazuwek osnośnie dzieku mam tak jak napisałeś, gdzie mam szukać sterowników żeby je zainstalować??

AniolCiemnosci , pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informacje z pozycji:

-> Nazwa płyty głównej

-> Mikroukład płyty głównej

-> Multimedia (karta dźwiękowa)

-> Ekran (karta wideo)

Nazwa płyty głównej BenQ Joybook A52

Mikroukład płyty głównej Nieznane

Karta dźwiękowa ATI SB450 - High Definition Audio Controller

Karta wideo ATI RADEON XPRESS 200M Series (128 MB)