Realtek - zapis korektora dźwięku do pliku

Witam, chciałbym móc zapisać jakoś ustawienia dźwięku w moim Equalizerze, najlepiej do jakiegoś pliku by można było łatwo przenosić w miarę potrzeby.

Jak tego dokonać?

Mam także drugie pytanie, czy mogę jakoś przenieść Realtek’a z Windows XP do 7’demki?

W Windows 7 dźwięk jest… ładnie mówiąc… nieco zryty.

Czekam z niecierpliwością na nurtujące mnie od wielu miesięcy pytania :wink:

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Mało danych :frowning:

Płyta główna, karta dźwiękowa Realtek AC`97 czy Realtek HD ?

Ja mam tak ustawiony Equalizer na Realteku HD Windows XP /lekki bas na lewym głośniku/ :

equalizerv.th.jpg

Nie znam innego sposobu jak zapisać oprócz screena.

  • nie przeniesiesz ponieważ na Windows XP oraz Windows 7 są inne sterowniki.

Jeżeli masz problemy to zmień sterowniki lub kodeki…

Mam Realtek HD, taki sam jaki pokazałeś na screenie.

Czyli wychodzi na to, że trzeba tylko i wyłącznie bawić się w robienie screenów a potem próbować zrobić imitację tego, co było w razie formatu?

Trochę ciulowo, że tak się wyrażę. Mogli chociaż dać bardziej dokładny korektor graficzny.

Hmm, a może dałoby się skopiować cały folder Realtek’a a potem ewentualnie go wkleić? Gdzieś musi się to zapisywać.

Ale przecież to jest dokładnie tylko kilka sekund roboty :wink:

Przepraszam że wracam do tematu po takiej długiej przerwie.

Chciałbym, żeby to było dokładnie, co do milimetra… Da się tak zrobić? Może jakieś są do tego pluginy, czy coś w tym rodzaju? Zależy mi bardzo na dobrym dźwięku…

Na screenie jest ikona dyskietki, ona właśnie oznacza zapis własnych ustawień korektora.

Proszę czytać uważnie. Chodzi mi o jakiś konkretny folder z tymi zapisami, jak zapisać za pomocą tej ,dyskietki w okienku’’ każdy głupi wie.