RealtekALC850 PB z dźwiękiem-ASUS A8N-SLI-zniekształcenia

Witam wszystkich =)

jest to mój pierwszy post na tym forum, ale do rzeczy. Mam dość poważny problem, nad którym już totalnie załamałem ręce. Zainstalowałem “nowy” system WIN XP PRO, cała konfiguracja przebiegła bez najmniejszego problemu, aż do momentu kiedy włączyłem film czy muzyke(niezależnie czy to winamp, wmp czy dajmy na to YouTube). Dźwięk jest mocno zniekształcony, tnie sie i przerywa- dosłownie jakbym słuchał muzyki z zepsutego syntezatora. Do tej pory wszystko działało normalnie-totalnie wykluczam usterkę HW ponieważ podczas zgrywania danych przez ponad 35 godzin na chwilkę wszystko działało znakomicie, ale po samej instalacji systemu i sterowników czy restarcie sprzed 5 min już nie. Miejsce podłączenia głośników, czy to FrontPanel czy Rear nie ma zanczenia-głośniki OK. Zainstalowałem sterowniki z CD dołączonej do płyty-zawsze działały oraz najnowsze ze strony producenta chipset’u jak i Asus’a-i nic. Sprawdziłem nawet powiazanie z DirectX - wszystko wydaje się być OK, a jednak problem nadal pozostaje. Przyznam szczerze, że nie mam już absolutnie koncepcji, ani co do update’u sterowników czy czegokolwiek innego :expressionless: . Prosze o help’a !!

Dzięki z góry.

Pozdrawiam

Drl