RealVideo 4 skąd pobrać

Mam zainstalowany najnowszy AllPlayer i nie może mi odtworzyć filmu w formacie RMVB, wyskakuje komunikat, że potrzebuję RealVideo 4. Szukałem w sieci ale nigdzie nie mogę go znaleźć. Nie chcę instalować jakiś paczek kodeków tylko ten jeden, bo inne filmy mi chodzą. Można go skądś pobrać czy muszę inny odtwarzacz instalować?

Zainstaluj to: http://www.free-codecs.com/download/rea … native.htm

To powinno go otworzyć :slight_smile:

To jest program do odtwarzania m.in. plików RMVB czy zestaw kodeków? Da się z tego linka inaczej pobrać czy tylko za pomocą tego managera pobiera?

Naciskasz Download Real Alternatives.

Lub z innego źródła: http://www.google.pl/#hl=pl&tbo=d&sclie … 01&bih=650

To jest tylko jeden kodek, specjalnie do odtwarzania rmvb we wszystkich playerach. Nie będzie się gryzł z innymi kodekami na Twoim komputerze. :slight_smile:

Zainstalowałem lecz nie działa nadal. Odznaczyłem przy instalacji instalowanie playera, realmedia browser plugin i realmedia direct show spliter ale to chyba żaden problem?

Zainstaluj go jeszcze raz ze wszystkimi opcjami oprócz playera.

Ewentualnie zainstaluj Real Playera http://www.dobreprogramy.pl/RealPlayer, … 12915.html

Jak nie pójdzie film, to zainstaluj vlc player -odtwarzacz ten powinien go odpalić bez problemu, ma wbudowane kodeki.

http://www.dobreprogramy.pl/VLC-media-p … 13060.html

fiku$ , najpierw trzeba zainstalować wersję Real Alternative 1.9 (jest w liveupdate ALLPlayera ale znalazłem tą wersję też tu: http://tech.wp.pl/id,8672,name,Real-Alt … aid=110182) a dopiero potem można na nią zainstalować najnowsza wersję.

Najnowsza wersja nie radzi sobie poprawnie z plikami rmvb z dźwiękiem kodowanym przy użyciu kodowania Cooker ale jeśli najpierw się zainstaluje wersję 1.9 a potem na nią tą najnowszą to działa (prawdopodobnie nowsza wersja nie tworzy jakiegoś ważnego wpisu w rejestrze).

Odinstaluj tą wersję co masz a potem zainstaluj ponownie wersje 1.9 (playera i browser plugina można nie instalować, nie są potrzebne) a potem bez deinstalacji zainstaluj wersję 2.0.2

Uwaga, bardzo ważne: Jeśli masz zainstalowanego RealPlayera to koniecznie go odinstaluj a potem ponownie zainstaluj Real Alternative.

RealPlayer miesza coś w systemie i przez to gdy jest zainstalowany inne programy mają problemy z poprawnym odtwarzaniem rmvb.

Wszystko jest opisane w oficjalnym FAQ ALLPlayera a na jego oficjalnym Forum też byś szybko dostał odpowiedź, polecam z tego korzystać w razie problemów lub pytań.