Reboot and Select proper Boot device - PROBLEM

Witam. Dzisiaj przychodzę ze szkoły, włączam komputer, wchodzę na przeglądarkę i wyskoczył mi BLUES SCREEN. Komputer automatycznie się zresetował (wiadome :d) I przy ponownym włączeniu pokazał się komunikat na czarnym tle: Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key. Kilka razy resetowałem komputer, lecz bez skutków, lecz kiedy coś wcisnę ten komunikat się powtarza. Pomocy! Nie mam pojęcia co robić. Nie znam się na tym.

Sprawdź czy dysk jest widziany w biosie.

falcon89 , nawet nie wiem co to jest. Proszę powiedź jak to dokładnie zrobić.

Podczas startu komputera naciśnij odpowiedni klawisz (Delete, F2 najczęściej), aby zatrzymać start komputera na BIOSie. Tam powinieneś odnaleźć symbol fabryczny dysku twardego. Jeśli nie jest widoczny, to może to być awaria dysku (ale i niekoniecznie). W każdym razie symbol dysku musi być w BIOSie widoczny. Szczegółowo nikt Ci nie pomoże, jeśli nie podasz co najmniej firmy i modelu płyty głównej komputera, lub firmy i modelu laptopa.

Najpierw podaj specyfikację kompa, bo bez tego jak Ci mamy pomóc?

Przykro mi, zapewne odszedł w zaświaty dysk twardy, ewentualnie padł kabel sygnałowy, lub po prostu źle skonfigurowałeś sekwencję bootowania. Zrobisz jak uważasz, ale sugeruję oddać kompa do serwisu i niech nim się zajmie ktoś kompetenty, ponieważ samemu pchając łapy nie mając pojęcia może się skończyć tak, ze coś spieprzysz i na tym się skończy.