Reboot podczas ładowna instalacji

Witam

Sciągnąłem windows Vista, nagrałem na płyte i chciałem zainstalować. Gdy mój komputer zaczyna bootwać płyte pojawia się komunikat coś w stylu klick any key to boot cd or dvd. Klikam dowolny klawisz a on resetuje mi kompa. Posiadam sprzęt zgodny z wymaganiami visty. Jest to notebook Asus a8jc. Próbowałem jeszcze zainstalować viste spod windowsa xp. Jak włożyłem płyte pojawiło się okienko z napisem install now. Wybrałem partycje, zaczął instalować, zrestartował kompa, ale potem się cały czas restartował po załadowaniu biosa i tak w koło. Coś nie tak z bootloaderem?? Znalazłem na jakiejś stronie że dopiero w finalnej wersji będzie to działało, to prawda?? Co to za komp na którym jest napisane, że będzie zgodny w windows vista, a nie jest??

Najpierw sciągłem Windows Vista RC1 (v5600-16384) for X86, bo do niego miałem numer od microsoftu. Pomyślałem że może to za stara wersja więc sciągłem Microsoft Windows Vista RC2 Build 5744 32bit, ale dzieje się tak samo.

Parametry kompa asus a8jc:

Intel Core Duo 1,6

1 gb RAM 667mhz

gforce 7300 go

Marcin69@ [Znalazłem na jakiejś stronie że dopiero w finalnej wersji będzie to działało…]

Gwarantuje ci że to już działało w wersjach Alpha w 2005 roku.

A może po prostu za późno naciskasz any-key, albo masz zabrudzoną płytkę albo nagrałeś Viste na DVD z rozpakowanego obrazu.

Zainstaluj program UltaISO i sprawdź czy obraz jest botowalny, jeżeli nie to mogę ci podrzucić bootfix.

Płytka jest na pewno ok bo na moim starym kompie instaluje się bez najmniejszego problemu. TO na pewno nie płytka.

starty komp to:

P4 2,5

512 ramu

gforce 4 mx 440