ReCaptcha się nie ładuje

Pokombinowałem z OpenDNS’ami poklepałem komendy z opendns do terminala i działa :smiley:

Cześć.

Mam pewien problem.

Otóż na stronach gdzie znajduje się recaptcha strona się nie doczytuje(zatrzymuje się na miejscu gdzie powinna się pojawić) potem jakieś 2-3minuty ładowania i strona jest cała ale brakuje recaptchy.

Używam Ubuntu 11.04, przeglądarka Chromium/Mozilla, próbowałem na OpenDNS’ach i DNS’ach Google’a i nic.

Gdy wejdę na stronę:

Strona się ładuje 5 minut a potem wyskakuje

Strona internetowa jest niedostępna

Przeglądarka Chromium nie może wczytać strony internetowej, ponieważ oczekiwanie na odpowiedź serwera www.google.com trwa zbyt długo. Witryna może być wyłączona lub mogły wystąpić problemy z połączeniem internetowym.

Oto kilka propozycji:

Ponownie załaduj tę stronę internetową później.

Sprawdź połączenie internetowe. Ponownie uruchom wszelkie używane routery, modemy i inne urządzenia sieciowe.

Dodaj przeglądarkę Chromium jako dozwolony program w ustawieniach zapory sieciowej lub oprogramowania antywirusowego. Jeśli przeglądarka jest już takim programem, usuń ją z listy dozwolonych programów, a następnie dodaj ponownie.

Jeśli korzystasz z serwera proxy, sprawdź jego ustawienia lub skontaktuj się z administratorem sieci, aby upewnić się, że serwer proxy działa. Jeśli uważasz, że nie musisz używać takiego serwera, dostosuj ustawienia serwerów proxy: Wybierz kolejno menu klucza > Ustawienia > Dla zaawansowanych > Zmień ustawienia serwera proxy i upewnij się, że w konfiguracji wybrano połączenie bez serwera proxy lub bezpośrednie.

Błąd 7 (net::ERR_TIMED_OUT): Przekroczono limit czasu operacji.

Adblock wyłączony, Plik hosts

127.0.0.1	localhost

127.0.1.1	wiktor-M52S-S3P


# The following lines are desirable for IPv6 capable hosts

::1 ip6-localhost ip6-loopback

fe00::0 ip6-localnet

ff00::0 ip6-mcastprefix

ff02::1 ip6-allnodes

ff02::2 ip6-allrouters

Wygląda na czysty. Wczoraj było wszystko ok. Przez proxy ładuje się strona(http://www.google.com/recaptcha) ale nie ma obrazka (a w proxy ma je włączone) Z góry dzięki :smiley: #Edit ping:

wiktor@wiktor-M52S-S3P:~$ ping -c1 www.recaptcha.net

PING www.l.google.com (46.28.247.88) 56(84) bytes of data.


--- www.l.google.com ping statistics ---

1 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 0ms