Recenzja systemu Windows 7

Witam, dzisiaj w necie znalazłem bardzo ciekawą recenzje tegoż systemu.

http://blog.arekf.net/2008/12/29/window … a-systemu/

Zapraszam do czytania :slight_smile:

No u mnie instalacja to 9 minut od włożenia płyty do napędu do surfowania po pulpicie ;]

No jasne :smiley:

ok

Nie wierze, zresztą zobaczę.

Widzę że forum jest coraz bardziej zawalane informacjami o Win 7. Recenzja systemu, nie bądźmy śmieszni - przecież to dopiero beta - o recenzji, jego wadach i zaletach porozmawiamy po premierze. Na razie możemy traktować to jako ciekawostkę.

…albo odkrycie…

też nie rozumiem po co ta recenzja… autor stracił czas :wink:

Miło że ktoś w ogóle się zajął tym.

milan.torun , to, że dla Ciebie coś nie jest odkryciem, nie znaczy że kogoś innego nie zaciekawi. Nie każdy testował Windows 7 u siebie.

przeczytałem całą recenzję,

=D> =D> =D>

Arek F. , świetna robota, dużo pracy, do wszystkiego zrobiłeś screeny

dzięki i pozdrawiam

=D> =D> =D>

generalnie wiesz co… szacun… napracowałeś się to fakt (tylko mi nie dziękuj!)

jednak jeżeli chcesz to kontynuować, to przygotuj się na cotygodniowe recenzje :wink:

Trudno jak trzeba to trzeba będzie pisał 5 stycznia jak wyjdzie build 7004 :smiley:

Przynajmniej moim zdaniem nie będzie co opisywać. Bo cóż mogło się zmienić przez 4 kompilacje jeśli pomiędzy buildem 6956 a 7000 dla mnie nie zmieniło się nic poza numerkiem… :wink:

hah!.. w końcu ktoś mnie poparł :wink:

te build’y jak dla mnie są dziwne… :expressionless:

a skąd wiesz mógł się system diametralnie zmienić ???

tak na serio to nic dziwnego, po prostu co wydanie zmiana numerka, a nie każde jest udostępniane testerom z poza firmy

Oczywiście, przecież Beta Testerzy nie instalują każdego nowego buildu na nowym dysku, bo było to zajęło dużo czasu, dostają pewnie w Windows Update aktualizacje, np. codziennie nowy build o jeden numerek dalej.

Jeżeli chodzi o różnice to przeczytajcie ten temat:

viewtopic.php?f=35&t=297261

Jak użytkownikowi pomogła zmiana o te 4 numerki. Każdy nowy build 7001, 7002, 7003 zawiera jakieś poprawki bo inaczej nie byłby nazwany buildem czy niedokończoną wersją systemu.

Sugerujesz że nazwa w programie “build” oznacza że program jest nie dokończony? czyli według Ciebie Vista build 6001 jest nie dokończonym systemem? Oczywiście mogłeś skojarzyć to z tłumaczenia na polskie, ale myślę że “build” nie zawsze oznacza “w budowie”.

W tym przypadku “build” oznacza “kompilacja”.

Dla mnie zmieniło się to, że teraz 7 ma więcej sterowników wbudowanych- w końcu uruchomił mój układ graficzny.

Zależy od rodzaju buildu, zresztą w pewnym sensie nawet build 6001 nie jest dokończony ponieważ cały czas są dostarczane aktualizacje, a np. SP1 zmienia build na trochę inny.

jonek29 ma racje… tak naprawdę żaden windows do którego wydawane są aktualizacje nie jest dokończony (w pełni), bo potrzebne mu kolejne poprawki…

chociaż można się tu kłócić…

Heh chociaż raz ktoś mnie popiera :smiley: