Recenzje gier

Witam

Zapraszam do pisania recenzji gier :slight_smile: nie zapomnijcie o tych kryteriach : twoja ocena gry (w skali 1-10 ) , typ gry , grafika, dźwięk, grywalność i wymagania sprzętowe

nie wiem do czego to ma być :?

Sorry, ale ten temat wydaje mi sie niepotrzebny. Prawie każdą recenzje gier można w necie znaleźć :lol:

polecam Tobie CD-ACTION. Tam masz solidne recenzje gier. Bo w/g mnie ten temat nie ma sensu. Każdy przecież mógłby kopiowac i wkejac tutaj !

Chyba, że ktoś szuka dobrych recenzentów gier na jakieś stanowisko… :smiley:

Ja jestem dobry a po 2 :drinking: jestem najlepszy.

Jaką grę mam zrecenzować ??

:smiley: :smiley: :smiley:

o co chodzi w tym temacie ?? chcesz żeby tu pisali tecenzje, czy szukasz recenzentów na jakąś stronkę ??:agrue: powiedz bo chba nikt nie czai :agrue:

Według mnie każdy ma dac recenzje jakies gry. :wink: Ale to chyba nie ma sensu :?

po co na co to komu szybciej ktoś sobie znajdzie na pierwszej lepszej stronie w necie niż sie doczeka az ktoś tu coś napisze na temat danej gry jak dla mnie bez nadzieja bez urazy ale to chyba oczywiste :smiley:

pewnie autor topicu ma swoją stronę o grach, i szuka naiwniaków którzy napiszą mu recenzje, a on to wrzuci do siebie :wink: Bez urazy, to tylko przypuszczenia :wink:

Zaproszenie nie zostało przyjęte :smiley:

Zamykam