Recovery ASUS zatrzymuje się w miejscu 0%

Witam! Z powodu źle działającego systemu postanowiłem przeprowadzić proces Recovery. Na laptopie miałem 2 systemy: Kubuntu i Win7 i się zaczęło…

Najpierw postanowiłem wywalić Linux. Do tego użyłem GParted z LiveCD Ubuntu 11.10. Wszystko niby ok. Uruchamiam Recovery i jeszcze się postęp nie pokazał, przypomniało mi się, że nie zgrałem ważnego folderu :confused: Wcisnąłem Ctrl+Alt+Delete, ale to nic nie dało, więc stwierdziłem, że dam sobie spokój z tymi kilkoma plikami i zrobię to przywracanie. No i nic się nie dzieje. Tylko kursor na takiej fajnej szarej tapecie :confused: Wyłączyłem go przyciskiem i chciałem odpalić Ubu 11.10, by (skoro już przerwałem przywracanie) zgrać ten folder. I zonk! “Kernel Panic”. Myślę, że spróbuję jeszcze raz przywrócić system. I nawet Recovery się nie uruchamiało o_O. Było tylko “Starting Windows” i nic. To uruchomiłem stare Ubuntu (9.04) i się udało. Patrzę, a tam ok. 260 partycji Krzaczunio (czyli dawej partycji D:) o_O. Uruchomiłem GParted i niby wszystko ok, ale podzieliłem jeszcze raz dysk nie tykając Krzaczunia, bo tam mam dane. Wszystko niby pomyślnie. Uruchomiłem Recovery, niby wszystko pięknie, ale znowu nie pokazuje się pasek postępu (już od 15 min). Tylko kursor myszy i tapeta. Pomocy! Kiedyś robiłem nie raz Recovery i wszystko było ok. Co się stało? Z góry dziękuję! EDIT: Po napisaniu tego posta, ruszyłem z nerwów myszką i kliknąłem w tapetę i bum: pokazał się postęp. Tylko czemu cały czas jest 0% i nic nie idzie dalej?

wiktor1202 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.